Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | * | Datum vložení: 11.04.2023 18:03 hod. | |||
|
Tak to je fajn, to ses měla, já jsem nic nevymýšlela, koukala jsem na ulici, jak chodili koledníci... a jak to už umí děti, po některých zbylo smetí, další svátky pryč jsou zas, déšť a vítr čeká nás. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 11.04.2023 14:47 hod. | |||
|
Boli sme v Krakowe cez sviatky pozrieť si krásne pamiatky z Radničnej veže bol krásny výhľad na mesto, kostoly, navštívili sme Wawel-hrad, Rynek Glówny, Kazimierz, Sukienicu sme pochodili po Wisle v lodičke sme sa hodinu povozili každý deň sme sa príjemne unavili ani kvapky dažďa nám v tom nebránili. |
||||
| maminka2 | Pes | Datum vložení: 11.04.2023 09:22 hod. | |||
|
Náš pes taky nechce ven, když prší, Protože pak má zmoklé i uši. Navíc se vždy dokáže v blátě umazat, Potom se musí celá vykoupat. Ta tam je hned dobrá nálada, Ona totiž koupání tuze nerada. Pak je zase chvíli čistě bílá, Než objeví se kaluž jiná. ![]() |
||||
| peckar | * | Datum vložení: 10.04.2023 21:28 hod. | |||
|
Dnes byl hezký,slunečný den, bohužel škaredý byl celý týden. Práci na zahradě jsem si plánovala, místo toho se u kamen vyhřívala. Kočky už také z té zimy otrávené jsou, doma se honí a perou, chlupy z nich lítají, pokoj si nedají. |
||||
| Jinuška | Návrat k chladnu | Datum vložení: 07.04.2023 16:31 hod. | |||
|
Sníh nám padá na hlavy, už nás to však nebaví... Nevyháním holubičku, dám jí zrní i vodičku, ještě sypu do krmítka, první včelku spadlou z pítka přenesu na stéble trávy, předat musí jarní zprávy, mraveniště v lese šumí, mravenečci, ti žít umí, vidím letět čápy krásné, je tu jaro, to je jasné. ![]() |
||||
| dada274 | Život vie byť krutý | Datum vložení: 06.04.2023 13:57 hod. | |||
|
Každá máme svoje žiale život nás skúša neustále pod nohy hádže polená chce nás zraziť na kolená no my sa tak ľahko nedáme to pekné v žití hľadáme pre tých čo tu zostali žiť musíme aj keď sa veľmi trápime. |
||||
| Jinuška | Syn | Datum vložení: 06.04.2023 13:31 hod. | |||
|
Nevyčteš to z měsíce, co mě chybí nejvíce. Je to můj syn jediný. Nebyl žádný účinný lék na nemoc tíživou, naději měl mizivou. Náruč prázdná zůstala, není, co bych dodala. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 06.04.2023 11:17 hod. | |||
|
Ja nemám kde chovať sliepky, husi, kačky v bytovke by som ich musela dať do obývačky nemám ani psíka, lebo občas cestujem dať ho do psieho hotela, to nechcem a žiaľ už nemám ani manžela s ktorým som bývala šťastná a veselá už je to viac ako rokov päť čo sa mi naruby obrátil celý svet no nezúfam, hoci mi občas smutno býva pamiatku na neho vo svojom srdci skrývam. |
||||
| Jinuška | Úplněk 6. 4. v 6.34 hod. | Datum vložení: 06.04.2023 08:03 hod. | |||
|
Slepičky bych chtěla hned, manžela a pejska mám, takže ještě včelky, med, no, je toho jistě víc, když však kouknu na měsíc, svítí k Tobě jako k nám. ![]() |
||||
| dada274 | Jinuška, | Datum vložení: 05.04.2023 11:16 hod. | |||
|
že nás tu nie je viac mi vadí možno iné ženy nerýmujú rady len sem nesmelo nakúkajú a veršík vložiť si netrúfajú. Netušia že to nie je veda aj keď vždy sa rýmovať nedá múza občas nechce pošepnúť rým vtedy sa nič nedá robiť s tým. |
||||