Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| dada274 | * | Datum vložení: 28.03.2026 10:55 hod. | |||
|
Druhy rýmov teoreticky ovládam prakticky ich občas skúšam že nespravím chybu pritom dúfam viem, že sa stále čo učiť mám. |
||||
| Jinuška | Sextina | Datum vložení: 27.03.2026 19:41 hod. | |||
|
Vidím, že už jsi se naučila rýmovat výborně v sextině, z rýmů všech ta je mi hodně milá, slovíčka napsaná do veršíku někdy však zahodím do košíku, protože pořád jsem žákyně. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 27.03.2026 10:59 hod. | |||
|
Tiež trávim rada čas v prírode nemám s kým chodiť, tak chodím sama nechávam však nič náhode a pretože mi spoločnosť chýba po známych chodníkoch chodím iba takže to nie je žiadna dráma. |
||||
| Jinuška | Deficit vitamínu D | Datum vložení: 26.03.2026 21:14 hod. | |||
|
Do přírody chodit mám přímo rozkazem, neboť mám málo déčka, proto se k muži přivážu provazem, abych nikde nebloudila a hodně kroků nachodila, snad to zas neskončí úrazem, neboť zas venku je břečka. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 24.03.2026 10:57 hod. | |||
|
Ja mám totálny orientačný nezmysel ísť niekam sama je zlý úmysel ja sa jednoducho neviem nestratiť museli by po mne pátranie vyhlásiť. |
||||
| Jinuška | Orientace | Datum vložení: 23.03.2026 20:45 hod. | |||
|
Já už se taky ztratím skoro všude, z lesa mi cestu jen sluníčko ukáže, v městě však vždycky horší to bude, náměstí najdu a všechny tři pasáže. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 22.03.2026 11:33 hod. | |||
|
Ja som sa štyri dni metrom vozila sama by som sa v Barcelone stratila ešteže syn aj vnučka dobrú orientáciu majú aj v cudzom meste si vždy rady dajú. |
||||
| Jinuška | Pozor na kořeny pod listím schované... | Datum vložení: 18.03.2026 19:02 hod. | |||
|
Ten klus se mě nevyplatil, cestu lesem mi dnes zhatil, aby den prý nebyl nudný, to zajistil kořen bludný, listím pěkně zakrytý, lišák jeden podšitý. Nebolí jen kolena, ale už i ramena... |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 11.03.2026 14:55 hod. | |||
|
A ja som dnes cestovala autobusom z chaty domov by som to nezvládla klusom ![]() je to okolo 30 kilometrov a možno aj viac, to by ma od odrovnalo minimálne na mesiac . |
||||
| Jinuška | Kolona | Datum vložení: 11.03.2026 12:40 hod. | |||
|
Dnes od rána slunce svítí, silnicí se rychle řítí auta jako živý had, každý by byl v cíli rád, jenže práce na silnici, kolem kraj jak na měsíci, utvořila kolonu, kalhoty mám do zvonu, přesto raděj běžím klusem, než cestovat autobusem. |
||||