Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| dada274 | * | Datum vložení: 07.12.2025 11:04 hod. | |||
|
V meste je tiež mokro všade stojí voda aj otvoriť okno nadlho je škoda stačí chvíľu vyvetrať aby sa vymenil vzduch zhlboka sa nadýchať vypustiť von puch. |
||||
| Jinuška | Dnes na zahradě... | Datum vložení: 06.12.2025 17:28 hod. | |||
|
Boty blátem obalené, všude samý krtinec, mlha už se zase žene, pro ptáčky se obětuji, dávám vodu, přikrmuji, neboť je už prosinec. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 01.12.2025 11:04 hod. | |||
|
U nás máme holuby, vrany, straky v kríkoch sa nájde aj vrabec dáky, je pravda, že je ich menej ako bývalo, ale aj tak ich tu ešte dosť zostalo. |
||||
| Jinuška | ...je jich málo... | Datum vložení: 01.12.2025 09:06 hod. | |||
|
Letos je jich nějak málo, a co jich tu sedávalo, vždy jich byly plné stromy, obsadily všechny domy, co se s nimi asi stalo? |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 30.11.2025 10:51 hod. | |||
|
Vrana k vrane sadá spriaznenú dušu hľadá aj ľudia sa takto správajú rovnakú "krvnú skupinu" hľadajú. |
||||
| Jinuška | Vrána | Datum vložení: 30.11.2025 07:00 hod. | |||
|
Vrána kolem přeletěla, krákla, sousto asi chtěla. Půjdu koupit do krámu rohlík, ten jí nalámu. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 28.11.2025 11:04 hod. | |||
|
Pod snehom sa bordel síce schová no keď sa ten roztopí, je tu znova papiere, plasty, ... rozfúka vietor že patria do koša, aj dieťa vie to, ale dospeláci im zlý príklad dávajú, keď na poriadok v meste nedbajú . |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 27.11.2025 22:04 hod. | |||
|
Pejsci také šustí v listí, čumákem v něm stále rejdí, co je pod ním čichem zjistí, vypadá vše uklizeně, ale je tam vše, co denně hážou na zem divní strejdi. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 27.11.2025 11:07 hod. | |||
|
Aj jeseň majú ľudia radi len sychravé počasie im vadí ale keď slniečko na oblohe svieti šuchotavým lístím radi chodia dospelí aj deti. |
||||
| Jinuška | Proč je smutný podzim? | Datum vložení: 26.11.2025 21:40 hod. | |||
|
Každý velkou lásku hledá, otázku si kladu teda, proč podzimu ji nikdo nedá a on tak smutný je, až běda. |
||||