Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | dotaz | Datum vložení: 17.03.2012 14:21 hod. | |||
|
vodka dobila,,dobyla,,new york..jaké se píše a proč?děkuji |
||||
| mta178 | jóójóó, | Datum vložení: 17.03.2012 14:05 hod. | |||
|
jarní úklid, to taky znám, teď ho děláme v dílně. Je to otravné, destrukční, ale občas se najdou věci, o kterých jsem netušil, že ještě existují.![]() ![]() ![]() |
||||
| Emanunel | uf | Datum vložení: 17.03.2012 13:48 hod. | |||
|
jsem se pěkně přejedla. Tak si jdu na slehnutí dát kafe a budu pokračovat v debordelizaci skříní |
||||
| mta178 | Emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 13:06 hod. | |||
|
Tak tedy, krém na oči nééé, už teď dost špatně vidím a krém by mě dorazil. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Emanunel | mta | Datum vložení: 17.03.2012 13:02 hod. | |||
|
také jedu na body. Já si je střádám, abych pak něco objednala třeba dětem, to se tam vždy najde a nebo minule jsem tam vybrala i super krém na oči pro tchýni |
||||
| mta178 | Emanunel | Datum vložení: 17.03.2012 12:55 hod. | |||
|
Já tu stovku ztratím během víkendu, mám haldu plánů a ke komplu se dostanu jen občas.![]() Nevadí, třeba to doženu během týdne, když ne, tak uhraju aspoň pár bodů na konto. Pro chlapa tam moc velký výběr není, tu a tam mě zaujme nějaké CD s muzikou. ![]() |
||||
| Emanunel | mta | Datum vložení: 17.03.2012 12:42 hod. | |||
|
také se zatím hrabu v první stovce, ale přístí týden to bude sešup dolů | ||||
| opickajura | mta | Datum vložení: 17.03.2012 12:31 hod. | |||
|
kuk,,máš pravdu,,bohužel![]() |
||||
| opickajura | klapka | Datum vložení: 17.03.2012 12:30 hod. | |||
|
já to taky tak beru, ale tím,že nevim kdy začnem malovat,tak makám | ||||
| mta178 | Zdravím frontové bojovnice, | Datum vložení: 17.03.2012 12:29 hod. | |||
|
jaro přišlo kupodivu i do Brna, takže moc času teď nemám. Ale držím první stovku, kde jsou ty časy, kdy se občan mohl spolehnout na intervaly 4-6 minut.Teď mi to chodí od čtyř do patnácti a proflákám moře času čekáním na kousek těstoviny za dva body. Ale co, vejce taky ještě po vánocích stály 40 Kč za plato. PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 87. místo mta178 Celkem bodů: 2382 |
||||