Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 17.03.2012 07:52 hod. | |||
|
JA VAM TO VŠEM ZA SRDCE PREJI , TADY MA BYT DNES KOLEM 20-TI ST. A V PLANICI JSOU SKOKY. TAM JE SICE CHLADNEJI, ALE STEJNE JIM TO BUDE BEHEM DNE TAT |
||||
| klapka | . | Datum vložení: 17.03.2012 07:40 hod. | |||
|
dobré sluníčkové ráno všem | ||||
| saruz | dagica | Datum vložení: 17.03.2012 07:35 hod. | |||
|
dneska na tom budeme s počasím stejně jako u tebe na jihu,skoro u moře ![]() |
||||
| dagica | VŠEM | Datum vložení: 17.03.2012 07:26 hod. | |||
|
VAM PREJI KRASNE SLUNEČNI, TO SE TO PROBOUZI DO ZLATOVA, VIDTE![]() |
||||
| opickajura | kuk | Datum vložení: 17.03.2012 07:21 hod. | |||
|
zdravím postupně vstávající,šmíruju tady už půl hodiny,jak postupně lezem slepci k PC,![]() |
||||
| saruz | ahoj všem | Datum vložení: 17.03.2012 07:20 hod. | |||
|
i u nás krásně svítí nuníško ![]() |
||||
| Anaa | ahojky | Datum vložení: 17.03.2012 07:14 hod. | |||
|
všem přeji krásný den ![]() |
||||
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 17.03.2012 07:06 hod. | |||
|
přeji všem krásné ráno. Svítí sluníčko![]() |
||||
| dagica | TAKE | Datum vložení: 16.03.2012 23:36 hod. | |||
|
PREJI DOBROU NOC. ZITRA TADY MOC NEBUDU, BUDE TEPLOUČKO, TAK BUDEME S VNOUČKEM VENKU![]() |
||||
| alis1 | DOBROU NOC VŠEM | Datum vložení: 16.03.2012 23:32 hod. | |||
|
a zítra ráno to snad půjde lépe![]() ![]() ![]() |
||||