Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Martina12 | . | Datum vložení: 18.03.2012 13:05 hod. | |||
|
moc prosím olivy a citrony ![]() ![]() |
||||
| ABIGEL2222 | ahojky | Datum vložení: 18.03.2012 13:02 hod. | |||
|
zdravím koukám že vám to všem jde moc dobře...tak hezký den a hezkou klikačku ![]() |
||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 18.03.2012 12:58 hod. | |||
|
on semnou jel,dle ceny a to jsem taky vyhrávala,sleduje cenu a podle toho.na parní hrnec řekl koupim lepší a bylo,do 3 dnů byl,protože malej co jsem měla,šel k dceři,nudle mlčí,,čekám, že vlítne do Makra a koupí bednu![]() ale bere,že mě to baví. |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 18.03.2012 12:51 hod. | |||
|
také jsem na to sama. Manžu tohle také nebere | ||||
| opickajura | je | Datum vložení: 18.03.2012 12:40 hod. | |||
|
tady dneska vůbec něco jinýho než nudle? to tady rvu snad rekord..prosím olivy a citrony..![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 18.03.2012 12:34 hod. | |||
|
pokračování,omylem jsem odeslala,,včera jsem jela do 5 rána.tak prodleva jen přes hodinu.hrabu, než začneme malovat..kdyby se to o týden šouplo, vůbec by mi to navadilo | ||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 18.03.2012 12:32 hod. | |||
|
všechno v klusu,lítám tady jak holubička,poprvé mi manžel klikal dneska od půl 7 do půl 10..nebere ho | ||||
| dagica | EMANUNEL | Datum vložení: 18.03.2012 12:24 hod. | |||
|
JA TAKE ZATIM JEŠTE DO PRACE, ALE JEN DO 11 KAŽDY DEN. MAM ALE V UTERY A VE STREDU JEŠTE NECO, TAK TO TAKE NEBUDE SLAVNE NU, CO BUDE, BUDE, JAK RIKAŠ, ZUSTAT V 500-TI STOVCE![]() |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 18.03.2012 12:23 hod. | |||
|
teda jak ty to děláš. Jsi dobrá | ||||
| Emanunel | dagica | Datum vložení: 18.03.2012 12:18 hod. | |||
|
děkuji za gratulaci. Jj snažím se. Zítra jdu do práce a pak hned nehty, takže to bude fičák dolů, že si pěkně namelu držku. S tím hlídáním to znám. Mám 2 kluky 5 a 3 roky, je to mazec, úklid, vaření. Ale musím nasyslit na to až budu v práci, abych se pak udržela aspoň do té 500. |
||||