Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 18.03.2012 16:55 hod. | |||
|
také to takle věším![]() |
||||
| Emanunel | také | Datum vložení: 18.03.2012 16:55 hod. | |||
|
už nežehlím, jen sem tam něco, a to mám tak 5-10 kousků za celý měsíc | ||||
| opickajura | ale | Datum vložení: 18.03.2012 16:54 hod. | |||
|
pečlivě to věším,bez kolíků.něco na nafukovací ramínka,a pořádně vyhladit,je to obřad,ale jak to uschne šup do skříně![]() |
||||
| brontik | zdravím | Datum vložení: 18.03.2012 16:53 hod. | |||
|
všechny![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | jasi | Datum vložení: 18.03.2012 16:51 hod. | |||
|
super,,nikdo to fakt nepozná,,jen někdy zákaznice divně kouká, pak s radostí oznámí,že taky skončila, | ||||
| jasi | opickajura | Datum vložení: 18.03.2012 16:47 hod. | |||
|
já už taky nežehlím![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 18.03.2012 16:47 hod. | |||
|
Já žehlím minimálně. Mnoho se už vyrábí s nežehlivou úpravou. | ||||
| opickajura | klapka | Datum vložení: 18.03.2012 16:43 hod. | |||
|
já nežehlim,a vidět to neni,,už jsem nakazila hromadu lidí,, | ||||
| jasi | ... | Datum vložení: 18.03.2012 16:43 hod. | |||
|
já ten dnešní výpadek netu nemůžu pořád dohnat, ať se snažím sebevíc![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 18.03.2012 16:41 hod. | |||
|
Tak ať se ti daří.![]() |
||||