Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| brontik | opickajura | Datum vložení: 18.03.2012 11:13 hod. | |||
|
to je ono hrášek mrkev petržel mrazím také![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 18.03.2012 11:11 hod. | |||
|
všechny klikačky zdravím. Je to tady hustý 2 a půl hodiny jsem byla v kuchyni a šup 3 místa dole. Vařila jsem polívku s nokama smažený květák, brambory a bude tatarka. Na po obědě jsem udělala ovocný poháry. | ||||
| opickajura | brontík | Datum vložení: 18.03.2012 11:11 hod. | |||
|
já mraženou vůbec nepoužívám,tak ani nemrazim, krom hrášku,kopru a petrželky zelený | ||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 18.03.2012 11:10 hod. | |||
|
vařím si hovězí guláš na zítra,knedlík udělá dcera to bych ještě nezvládla máme do čtvrtka hlídání tak je veselo.karboše a polévku od včera dnes dorazíme.Akorát musím dát péct Terče brambory do truby ta její zatracená tzn zdravá strava![]() |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 18.03.2012 11:03 hod. | |||
|
ke kaši bych si ji také nedala A kluci tatarku chtějí, tak právě proto jsou dnes ty brambory |
||||
| brontik | opi | Datum vložení: 18.03.2012 10:59 hod. | |||
|
zeleniny máme dostatek v mrazáku taky ji likviduji co můži nejraděj máme mraženou ![]() ![]() |
||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 18.03.2012 10:59 hod. | |||
|
jojo,,ale ke kaši ji nemusim,manžel i ke krupicový kaši snad![]() ![]() |
||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 18.03.2012 10:56 hod. | |||
|
koukám. že jsem tě navnadila na tatarku ![]() |
||||
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 18.03.2012 10:55 hod. | |||
|
zvažuju udělat tatarku a místo kaše,bramboz | ||||
| opickajura | brontík | Datum vložení: 18.03.2012 10:54 hod. | |||
|
mám krásný přední a zbytky kořenový zelaniny,tak ji dolikviduju a můžu koupit komplet jinou.pěkně mi to vyjde,na úklid lednice | ||||