Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | saruz,dagica | Datum vložení: 20.03.2012 13:13 hod. | |||
|
tak teď jste mě opravdu pobavily. Čtu vaší konverzaci a v první chvíli jsem si myslela že saruz ven vypustím samotného... myslela jsem psíka , ale ono se psalo o manželovi![]() ![]() |
||||
| saruz | dagica | Datum vložení: 20.03.2012 13:01 hod. | |||
|
občas jej ven vypustím i samotného,jsem na něj hodná,takže zatím se mi vždy vrátil ![]() |
||||
| yutinkaca | . | Datum vložení: 20.03.2012 12:55 hod. | |||
|
zdravím, moc volna nemám, jen sem se přišla zas jednou ukázat ![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 20.03.2012 12:53 hod. | |||
|
VŽDYT RIKAM, ŽE JE TEN TVUJ DRAHY ZLATIČKO , NIKAM HO NEPUST SAMEHO!![]() |
||||
| saruz | Bobina | Datum vložení: 20.03.2012 12:50 hod. | |||
|
to má,šéfuje na pile,takže čas si najde | ||||
| Bobina | saruz- | Datum vložení: 20.03.2012 12:47 hod. | |||
|
Má asi dobrou práci, když může v práci klikat. | ||||
| saruz | dagica | Datum vložení: 20.03.2012 12:36 hod. | |||
|
já si pozici držím,manžel mě v mé nepřítomnosti pilně sbírá,vzal si druhý noťas do práce,tak se můžu toulat ![]() |
||||
| dagica | A | Datum vložení: 20.03.2012 12:33 hod. | |||
|
I KDYŽ KLIKAM JAKO BLAZEN, TAK CO JSEM TADY, JSEM SPADLA O 2 MISTA![]() |
||||
| saruz | Ještě jednou ahojky všem, | Datum vložení: 20.03.2012 12:33 hod. | |||
|
ráno jsem vyrazila venčit psíka,došli jsme až na zahradu a pak se nám z toho sluníčka vůbec nechtělo domů,dorazili jsme až teď.Tak naškrábu a uvařím brambory,jinak jsem si udělala už včera večer zelí a upekla jelítka,takže oběd vyřešený.No a odpoledne půjdu zase řádit na zahrádku. ![]() |
||||
| dagica | CELKEM | Datum vložení: 20.03.2012 12:30 hod. | |||
|
MAM NECO NASYSLENO, ALE CO S TIM, KDYŽ NECHODI TY PAPRIKY![]() |
||||