Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | Bobina | Datum vložení: 27.04.2012 21:17 hod. | |||
|
jo jo , já koukám | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 27.04.2012 21:14 hod. | |||
|
Díváte se někdo na výměnu manželek? To je tedy síla.![]() ![]() |
||||
| Emanunel | Evis | Datum vložení: 27.04.2012 20:55 hod. | |||
|
já dělám to samé, ale bohužel je tu i spousta volných bytů a tam on hnízdí... | ||||
| Evis | Emanunel | Datum vložení: 27.04.2012 20:52 hod. | |||
|
u nás to samé, plné město holubů. Roznáší to nemoci a množí se to strašně rychle. Je vidět, že to opi ještě nikdy nezažila. My jsme je likvidovali jak to šlo. A jak nějaký přiletěl na balkon tak jsme je hned plašili. Nenechali jsme je tam ani sednout. | ||||
| Emanunel | Evis | Datum vložení: 27.04.2012 20:49 hod. | |||
|
nám se tu po sídlišti rozmnožili na tolik, že je to hrozné a nevíme co s tím. Balkony, parapety, okna vše je podělané. I město začalo s odchytem, ale je to marné. Dokonce na dvou panelákách už museli nechat udělat i novou středu, protože ten jejich trus to rozežral |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 27.04.2012 20:47 hod. | |||
|
píšeš že máte v mezipatře sítě. Proč myslíš že je tam dali? Aby tam nelítali holubi... | ||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 27.04.2012 20:46 hod. | |||
|
nechápu nad čím přemýšlíš. I když vejce nenajde, tak se bude samozřejmě chvíli vracet a můžu ti zaručit že budeš mít podělaný celý balkon a budeš jí muset vyhánět. A za pár dní ti tam snese jiný holub další vejce. Je vidět že jsi to ještě nikdy nezažila. S holuby jsem si užila své, vím o čem mluvím | ||||
| Emanunel | opi | Datum vložení: 27.04.2012 20:45 hod. | |||
|
jj, zkoušet to bude, ale když tam nebude mít mladé, tak to bude daleko jednodušší ji vždy vyhodit. | ||||
| opickajura | Evis | Datum vložení: 27.04.2012 20:38 hod. | |||
|
zvažuju,ale když ona se i tak může vracet,, |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 27.04.2012 20:29 hod. | |||
|
neřeš mimina, nic nevymýšlej a vyhoď to!!! Zaděláváš si na docela velký problém. Holubů se potom jen tak nezbavíš a balkon budeš mít pořád pěkně zaneřáděný, vracejí se pořád na stejné místo. | ||||