Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | bobi | Datum vložení: 28.04.2012 00:14 hod. | |||
|
hezkyyy![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 28.04.2012 00:09 hod. | |||
|
Já 28. | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 28.04.2012 00:03 hod. | |||
|
jsem 33 |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 27.04.2012 23:53 hod. | |||
|
A zítra bude zas tak krásně a o neděli ani nemluvím.![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 27.04.2012 23:52 hod. | |||
|
Nesmetla jsi mne? Už zas jsem spadla dolů o 3 místa. | ||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 27.04.2012 23:50 hod. | |||
|
Ten pořad jde už delší dobu. Stále dotáčejí nové díly. Tak jsi to určitě viděla.![]() |
||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 27.04.2012 23:48 hod. | |||
|
MAM DOJEM, ŽE JSEM NECO TAKOVEHO VIDELA, KDYŽ JSEM BYLA V LISTOPADU U SESTRY, ŠLO TO TAKE TENKRAT? NEBO TO BYLA JEN REKLAMA, NEJSEM SI JISTA | ||||
| opickajura | dagi | Datum vložení: 27.04.2012 23:47 hod. | |||
|
my tam vůbec nevkročíme,,to vydržíme, pak to uklidim.Já tam nic nemám jen na koberci stolek a židle,,měla bych z toho špatný svědomí,,kdyby tam bylo jen hnízdo, ale ty vejce mě dostaly,,to vidim porvé v životě, | ||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 27.04.2012 23:45 hod. | |||
|
TAK SNAD SE TI PODARI TO LIKVIDOVAT POZDEJI. JEN DAVEJ POZOR, ABY NA NI NEŠAHAL VNOUČEK, ONI HOLUBI OPRAVDU MUŽOU PRENAŠET RUZNE NEMOCI | ||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 27.04.2012 23:44 hod. | |||
|
Ano je to v televizi. Ve dvou rodinách se zamění manželky na 10 dní. | ||||