Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | emanunel | Datum vložení: 27.04.2012 18:59 hod. | |||
|
já před lety měla jiřičky u stropu,,jak se narodili,uklidila jsem to,,savem vyčistila,a další rok přišli znova,,to už jsem rohy hlídala, a nenechala je dostavit,,a je klid,,tak teď holubice na zemi v rohu za židlí,,příště si to ohlídám,,ale nemůžu jí to zrušit | ||||
| opickajura | emanunel. | Datum vložení: 27.04.2012 18:56 hod. | |||
|
v mezipatrech máme sítě,,tak mě navštívila,,10 patro | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 27.04.2012 18:55 hod. | |||
|
to ti věřím, že ti jí je líto. Ale nevím jestli na vejcích neseděla 4 hodiny, tak stejně už možná bude po mladých. Tak ji to zkus přenéstž třeba na společný chodbový balkon |
||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 27.04.2012 18:50 hod. | |||
|
nestraš,,taky mě to napadlo,,já mám tady snad nejuklizenější balkon..jen židle a stoleček,na koberci jako tráva,má tady luxus mrcha..manžel hnízdo vyhodil,když jsem byla venku a poslal mi fotku,vejce dal do kuchyně ať je vidim,,asi po 4h jsem dala hadry s vejcema a do 5 min seděla,mě jí bylo líto | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 27.04.2012 18:34 hod. | |||
|
...do té doby než ho zkopneš dolů z balkona. Hele věř mi. Mám na starosti služební byty a u nás jsou holubi mor, už nevíme co s tím. Jakmile se ti tam nauč hnízdit a věř, že je to hodně rychle, tak ti tam budo hnízit, sedat a lejnovat pravidelně, a přijdou další. |
||||
| opickajura | děvčata | Datum vložení: 27.04.2012 18:14 hod. | |||
|
jak dlouho sedí holub na vejcích?..mám hnízdo na balkoně |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 27.04.2012 18:13 hod. | |||
|
nikde nikdo , tak jdu pokračovat v úklidu. |
||||
| brontik | Bobina | Datum vložení: 27.04.2012 17:04 hod. | |||
|
Boženko ale už tři dny je nádherné počasí my chodíme do podzámky tam je fajn a kolik lidí tam chodí ![]() |
||||
| Emanunel | Ahooooj | Datum vložení: 27.04.2012 16:40 hod. | |||
|
jsem z práce doma a jde se klikat, dneska jsme bez nehtů, tak snad něco nasbírám | ||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 27.04.2012 16:40 hod. | |||
|
ty seš předemnou??to snad ani nejde při 2 špízech denně![]() |
||||