Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 30.04.2012 17:52 hod. | |||
|
gratuluji ti. Já to tentokrát nějak nezvládám mám jen něco málo přes 4000b |
||||
| Emanunel | Ahoj | Datum vložení: 30.04.2012 17:52 hod. | |||
|
tak jsem z práce doma a už mám i za sebou jedny nehty. Už jsem měla klikací absťák |
||||
| tatrman | dagica | Datum vložení: 30.04.2012 17:23 hod. | |||
|
děkuji za gratulku ![]() o problémech s tímto článkem jsem četla v diskuzi pro admin, tak tam radši nelezu. Dík za upozornění. |
||||
| dagica | TEN | Datum vložení: 30.04.2012 17:19 hod. | |||
|
ČLANEK JE - RODINA, HNED PRVNI | ||||
| dagica | TATRMAN | Datum vložení: 30.04.2012 17:17 hod. | |||
|
GRATULACE . JA MMT. 5421DEVČATA, NECHODTE ZATIM NA ČLANEK O ŽELE BONBONECH JOJO, PROTOŽE TO UKAŽE, ŽE ČAS JIŽ VYPRŠEL A SYMBOL NENI MOŽNE SEBRAT. PROVERILA JSEM TO JIŽ 3x A PSALA I ADMIN |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 30.04.2012 17:08 hod. | |||
|
tak jsem odpálila dva špízy a přelezla další tisícovku: tatrman Celkem bodů: 6082 |
||||
| ňamka | alenab | Datum vložení: 30.04.2012 15:54 hod. | |||
|
to je fajn náhodou, tolik žolíků.... na výměnu... | ||||
| tatrman | . | Datum vložení: 30.04.2012 15:45 hod. | |||
|
dobré odpoledne všem ,teda tam je vedro, to je hnus velebnosti ... vrátili jsme se z úřadů, tak snad už máme všechno na padesátý pokus vyřízený ... úřední šiml fakt nezklame nikdy ![]() |
||||
| alenab | no a co já s takovým materiálem?????????? | Datum vložení: 30.04.2012 08:43 hod. | |||
|
30. 04. 2012 08:41 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 30. 04. 2012 08:37 Sebrán "Maso" za 2 bodů 30. 04. 2012 08:33 Sebrán "Maso" za 2 bodů 30. 04. 2012 08:23 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 30. 04. 2012 08:19 Sebrán "Maso" za 2 bodů 30. 04. 2012 08:16 Sebrán "Houby" za 10 bodů 30. 04. 2012 08:09 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 30. 04. 2012 08:00 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 30. 04. 2012 07:55 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 30. 04. 2012 07:49 Sebrán "Žolík" za 5 bodů ![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | Dobré ráno všem | Datum vložení: 30.04.2012 08:30 hod. | |||
|
dnes celý den nebubu to bude padák![]() |
||||