Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | manon 1957 | Datum vložení: 30.04.2012 20:57 hod. | |||
|
Jak víš kolik jsi udělala dnes bodů, Ty sis napsalůa ráno stav?![]() |
||||
| Bobina | manon 1957 | Datum vložení: 30.04.2012 20:54 hod. | |||
|
Já mám 10300 bodů a jsem 27. | ||||
| manon1957 | bobina | Datum vložení: 30.04.2012 20:52 hod. | |||
|
no jo,ale ja od rána naklikala asi 2000 bodu a od rána jsem pořád na mistě 15-mám přes 11000 bodů |
||||
| Bobina | terezqa18 | Datum vložení: 30.04.2012 20:51 hod. | |||
|
tak to se mně ještě nepodařilo 3 koření za sebou.![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 30.04.2012 20:50 hod. | |||
|
Já jsem se vůbec nedivila. Posun o 5 míst je dost. | ||||
| terezqa18 | . | Datum vložení: 30.04.2012 20:49 hod. | |||
|
30. 04. 2012 20:48 Sebrán "Houby" za 10 bodů 30. 04. 2012 20:43 Sebrán "Koření" za 30 bodů 30. 04. 2012 20:34 Sebrán "Koření" za 30 bodů 30. 04. 2012 20:30 Sebrán "Koření" za 30 bodů |
||||
| opickajura | manon a bobi | Datum vložení: 30.04.2012 20:49 hod. | |||
|
tak mě to není divný,,tady se jede..a celej den nebýt.se odrazí,,jsem spokojená..horší se odpálit a nehnout se,,to by mě švihlo. | ||||
| Bobina | manon 1957 | Datum vložení: 30.04.2012 20:46 hod. | |||
|
Já se dnes pohybovala na 27 - 31. Nahoru - dolů.![]() |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 30.04.2012 20:45 hod. | |||
|
Tak jsi mne přeskočila, ale stále jsem 27.![]() |
||||
| manon1957 | opi- | Datum vložení: 30.04.2012 20:43 hod. | |||
|
tak to jsi moc neposkočila-mě je take divné,že od rána stojím na 15 | ||||