Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | vojtěšinka | Datum vložení: 02.05.2012 07:47 hod. | |||
|
I bodíky jsou dobrý.![]() |
||||
| opickajura | vojtě | Datum vložení: 02.05.2012 07:47 hod. | |||
|
třeba to doženeš.Ono asi každýmu do toho něco vleze.Málokdo může frčet v kuse![]() |
||||
| opickajura | jkrej | Datum vložení: 02.05.2012 07:45 hod. | |||
|
a jéé,tak to nemáš jednoduchý.ale něco naklikáš..já dnešek budu mít rozhozenej.a poslední den už si asi neklknu.to nastoupí malíř.Leda pod plachtou.![]() |
||||
| vojtěšinka | dobré ráno všem | Datum vložení: 02.05.2012 07:45 hod. | |||
|
ahojky-tak se hlásím zpět do klikání![]() přežila jsem velkolepou oslavu-5 dní se jen žralo a chlastalo-ještě,že už to skončí-dnes odjíždí poslední hosté-ted jen vše uklidit a vyprat-ale sláva,že je po všem-ted abych klikala jednou tolik,abych vás dohnala-ale není šance-už jsem moc spadla-takže budou jen bodíky |
||||
| jkrej | opi | Datum vložení: 02.05.2012 07:41 hod. | |||
|
Jsem tu od 6:15, ale nezapla jsem skype, sedím v kanclu, můj počítač ještě není opravený | ||||
| opickajura | jkrej | Datum vložení: 02.05.2012 07:24 hod. | |||
|
kuk..vyspinkáno![]() |
||||
| jkrej | ahoj | Datum vložení: 02.05.2012 07:18 hod. | |||
|
s tímhle do světa také díru neudělám a to mi chybí skoro všechny velké 02. 05. 2012 07:15 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 02. 05. 2012 07:09 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 07:04 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 06:58 Sebrán "Houby" za 10 bodů 02. 05. 2012 06:52 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 06:45 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 06:40 Sebrán "Maso" za 2 bodů |
||||
| opickajura | tatrman | Datum vložení: 02.05.2012 07:17 hod. | |||
|
jejda,,ty mimina prťavý moc velkej skok neudělaj,ale potřeba jsou taky.docela tak mě to celkem teď šlape.Více sázím na večer,to je klid úplnej.Polívku jsem dělala včera,tak jen brambor a roládu upeču. | ||||
| tatrman | opi | Datum vložení: 02.05.2012 07:10 hod. | |||
|
s tímhle teda díru do světa neudělám : 02. 05. 2012 06:58 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 02. 05. 2012 06:53 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 06:47 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 06:39 Sebrán "Maso" za 2 bodů 02. 05. 2012 06:34 Sebrán "Klobása" za 5 bod |
||||
| tatrman | opi | Datum vložení: 02.05.2012 07:08 hod. | |||
|
kuk ![]() jak to jde? Snažím se něco nachytat po ránu a choděj mi samý prdíci mrňavý ![]() |
||||