Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | 20EVIK20 | Datum vložení: 01.05.2012 17:30 hod. | |||
|
HOJ SESTRIČKO, LARI SPI U MNE, TAK SNAD AŽ VEČER. JSTE O.K.? | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 01.05.2012 16:45 hod. | |||
|
tak vše se vaří a nudle hotový![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 01.05.2012 16:39 hod. | |||
|
nejsi sama komu hrabe,já zas dělala rizota na zítřek![]() |
||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 01.05.2012 16:34 hod. | |||
|
tak mi v tom vedru švihlo, a dělám vovězí vývar s nudlema,a ty nemám hotový![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 01.05.2012 15:44 hod. | |||
|
já tež-mám ráda 100% džusy,ale já si je ředím na 2 l anebo pijí čistou vodu | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 01.05.2012 15:41 hod. | |||
|
já taky nepiju,,nic, ani kapku,,nic minechutná,,jen kafčo,rajská šťáva,kefír | ||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 01.05.2012 15:41 hod. | |||
|
až pojedeš do Prahy,tak dojdi na kafčo,ráda tě poznám![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 01.05.2012 15:39 hod. | |||
|
já zas teda nepijí žádny alkohol-jen to kafičko musím mít | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 01.05.2012 15:37 hod. | |||
|
jasně,,to je nejmenší zlo,který leze do peněz,,to jsou palby,,taky čudím |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 01.05.2012 15:37 hod. | |||
|
Ten starší,co má 29 před 7 lety zkoušel drogy a bouchlo mu to-štěstí v neštěstí/mělo to tak být.Má transplantaci 50% kůže a ochrnutou nohu/ale normálně pracuje.Takže ty cigarka jsou malá věc | ||||