Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | TO | Datum vložení: 02.05.2012 17:05 hod. | |||
|
MATE JAKO NA DOVOLENE, I KAFIČKO SI MUŽEŠ PRINEST SEBOU A LEBEDIT![]() |
||||
| opickajura | dagi a manon | Datum vložení: 02.05.2012 17:04 hod. | |||
|
hlavně dětské,hřiště,osvěžení vodou, umělý potok,brouzdaliště, opalovací pláň.je to přímo na sídlišti.za barákem.pujčujou se tu židle a lehátka, děti se cákaj,my hulíme![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 02.05.2012 17:01 hod. | |||
|
krásná příroda | ||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 02.05.2012 17:00 hod. | |||
|
U VAS JE OPRAVDU NADHERNE![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 02.05.2012 16:30 hod. | |||
|
jdu sem dát dnešní fotky sídliště,u mě za barákem,jak může být sídliště pěkný,v pozadí náš panelák. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 02.05.2012 16:27 hod. | |||
|
Mraky jsou pryč a oskar už zas peče.![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 02.05.2012 16:13 hod. | |||
|
to už minule se tady někomu líbilo,když jsem napsala o někom ať jdou kidlit...![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 02.05.2012 16:11 hod. | |||
|
tady si rozšíříme slovník,,![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 02.05.2012 15:59 hod. | |||
|
Zlínsko - dusno a sluníčko se začalo schovávat. Začínají být mraky. Mohlo by popršet, ale bez toho camrajsku. Je hrozný sucho. Vyschla nám studna na zahradě.![]() |
||||
| Bobina | Opi | Datum vložení: 02.05.2012 15:56 hod. | |||
|
Tak mi přibylo slovo do slovníku - cajmrsk. ještě jsem to neslyšela.![]() |
||||