Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | manon | Datum vložení: 02.05.2012 17:40 hod. | |||
|
néé,,skyp mám | ||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 02.05.2012 17:36 hod. | |||
|
to určitě-máš facebook? | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 02.05.2012 17:27 hod. | |||
|
jasně..ale fakt se domluvíme![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 02.05.2012 17:26 hod. | |||
|
já z Prahy,ale zítra sem hodím fotky-jsme v Horních Počernicích-také krásně/ hej : já nepijí,takže stačí ta káva,cigo a nějakou buchetku![]() |
||||
| opickajura | fotek | Datum vložení: 02.05.2012 17:23 hod. | |||
|
je tam 13..na některý je vidět náš věžák | ||||
| opickajura | manon | Datum vložení: 02.05.2012 17:22 hod. | |||
|
doklikáme,a doraž dáme kávu,pivo,víno tu je v parku taky,můžeš se i zmrskat na slunci od kud jsi? |
||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 02.05.2012 17:13 hod. | |||
|
TAM, CO STAVI DETI, JE ZA DOMEM LOUKA A POTOM LES. ZNAM TO CENIT, BYDLIM V CENTRU MESTA VEDLE FAKULTNI NEMOCNICE, TAK TADY KLID NEMAME![]() |
||||
| manon1957 | opi | Datum vložení: 02.05.2012 17:12 hod. | |||
|
Tak to si teda piš,že tam na to kafčo dorazím!! Taková nádherá | ||||
| opickajura | dagi | Datum vložení: 02.05.2012 17:11 hod. | |||
|
berem kafčo,pití, sváču,,jsme tam celý dny,,pokud neklikám![]() v zimě to je tady nádhera..a pak,že nemůže být na sídlišti krásně,,tady je příroda kolem dokola,před barákem mám les,za barákem lesopark |
||||
| dagica | PUL | Datum vložení: 02.05.2012 17:11 hod. | |||
|
OBLOHY MODRE, PUL ČERNE, NA PUL SVITI SLUNIČKO A NA DRUHE PUL PRŠI - VYPADA TO SUPER ![]() |
||||