Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | * | Datum vložení: 13.05.2012 16:50 hod. | |||
|
už jsem si bodíky připsala , byla jsem na FB od rána![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 13.05.2012 16:37 hod. | |||
|
Tak u nás momentálně jen 10 stupňů, koukáme z pod deky na hokej. A nezapomeňte si sebrat bodíky na FB, jsou tam jen do 17.00 hodin!!! ![]() |
||||
| arminka | Já | Datum vložení: 13.05.2012 16:05 hod. | |||
|
také nemusím tropy,ale teplo miluji U nás kosa,aktuálné 12 stupňů ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 13.05.2012 15:47 hod. | |||
|
tady vládne černej humor..tady neprší,jen mraky se trochu honí.Já tropy nemám ráda,tak mi to vyhovuje. | ||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 13.05.2012 14:07 hod. | |||
|
vždyť byl deštík poslaný s láskou , nic si nenechávám jen pro sebe . Ráda se podělím![]() |
||||
| dagica | PEKNE POLEDNE | Datum vložení: 13.05.2012 12:30 hod. | |||
|
VŠEM. JIŽ NE PRŠI, ALE TAKE SE OCHLADILO![]() |
||||
| saruz | ahoj všem | Datum vložení: 13.05.2012 10:22 hod. | |||
|
Evis,díky za včerejší pořádný příděl deště,dorazil v pořádku ![]() |
||||
| Evis | přeji | Datum vložení: 13.05.2012 10:07 hod. | |||
|
všem krásnou neděli .Je zima ![]() |
||||
| dagica | A | Datum vložení: 12.05.2012 19:53 hod. | |||
|
JE TO TADY, BOURKA, NAŠTESTI U NAS BEZ KRUP, OD ZITRA MA BYT OD 5 DO 14 . DOUFAM, ŽE NE NA DLOUHO![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 12.05.2012 17:27 hod. | |||
|
teď jsem dorazila domů z rybářských závodů v rybolovné technice,pořádně vymrzlá a i částečně promočená,tak honem kafe a kalíšek domácí slivovičky na zahřátí ![]() a šup k televizi pod dečku ![]() |
||||