Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 14.05.2012 14:58 hod. | |||
|
u nás je hnusná zima,ráno bylo na nule a tak ani na zahradu nejdu.I když tam mám hromadu práce už mi zas zarostli záhony plevelem |
||||
| vojtěšinka | ahojky všem | Datum vložení: 14.05.2012 11:34 hod. | |||
|
nezmrzly jste všechny-že tu nikdo není-u nás na Šumavě-ráno -3stupně-co mohlo-pomrzlo-já naštěstí s muškáty počkala-ale holky se ráno klepaly zimou-nejmenší si scháněla i rukavice-jaká jí byla zima-odpoledne zase vyrážíme ke kožnímu-tak tu budu až večer-ahojky |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 13.05.2012 22:54 hod. | |||
|
tak to je super,,pálí mě to pravidelně,řekla bych,že míň,nebo jsem si zvykla.hlavně nevynechej..jeď co to jde a nešetři ho![]() ![]() |
||||
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 13.05.2012 21:57 hod. | |||
|
tak já to taky propásla ,dopoledne a část odpoledne pracovní a potom navštěva.Škoda příště.Opi tak jsem dnes večer prvně použila Botocell ani to nepálilo,tak jsem zvědavá.![]() |
||||
| dagica | TAKE | Datum vložení: 13.05.2012 18:45 hod. | |||
|
JSEM NESTIHLA , TAK PRIŠTE![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 13.05.2012 17:20 hod. | |||
|
To musíš číhat děvče a sledovat diskuzi. ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 13.05.2012 17:15 hod. | |||
|
já to propásla.mám prdlačku![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 13.05.2012 17:14 hod. | |||
|
Jé, já tebe taky! ![]() ![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 13.05.2012 17:12 hod. | |||
|
já tě tam viděla![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 13.05.2012 16:53 hod. | |||
|
Já tam taky byla na číhané od rána. ![]() |
||||