Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | A | Datum vložení: 03.08.2012 09:42 hod. | |||
|
MOHLO BY PRIJIT JEŠTE JEDNO NARADI, HLOUPA JSEM NA JEDNO ODPOVEDELA ŠPATNE![]() |
||||
| dagica | POMALU | Datum vložení: 03.08.2012 09:40 hod. | |||
|
BALIM A VARIM, MEZI TIM KLIKAM A POZORUJI, JAK PADAM. BYLA JSEM 48-MA A ZAJIMA MNE, NA KTEREM MISTE SKONČIM![]() |
||||
| Bobina | Datum vložení: 03.08.2012 09:09 hod. | ||||
|
Děvčata sbírejte i za mně odjíždím na velký nákup do Kroměříže. Když bydlíte mimo město tak je to každotýdenní nutnost. Odpoledne pokud počasí vydrží tak bude zase koupání. Tak se tužte.![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | kuk | Datum vložení: 03.08.2012 09:08 hod. | |||
|
všechny zdravím.Včera jsem se sem vůbec nedostala,byla jsem v práci,únava,vedro a v mezerách klikání,jsem pořád hledala rady na netu.v UL máme zataženo a krápe.Čekáme liják.Jsem 20 tá,žádnej velkej posun,jen menší propad![]() |
||||
| alis1 | kruci | Datum vložení: 03.08.2012 09:01 hod. | |||
|
už po 3x dnes špatná odpověd ,teď nepřímé grilování dala jsem přes vodu a špatně![]() |
||||
| IB60 | jj | Datum vložení: 03.08.2012 08:49 hod. | |||
|
teda dneska ráno byla dařba. Během hodiny, kterou jsoem si přivstala jsem chytla 4 grily![]() a stále mám ty lístky na floru. Nechce někdo? Já na ni nepůjdu. Termín se mi kryje s dovolenou. |
||||
| alis1 | Dobré ráno všem | Datum vložení: 03.08.2012 08:40 hod. | |||
|
u nás je pod mrakem a 17,5 C Za chvíli jedu doktoru tak tu buďte hodné v 14 hod. jsem tu ![]() |
||||
| Evis | * | Datum vložení: 03.08.2012 08:39 hod. | |||
|
mám moc chleba a málo zeleniny. Měl by s tím někdo něco dělat, co ty na to Bohouši?![]() |
||||
| vojtěšinka | ahojky všem | Datum vložení: 03.08.2012 08:39 hod. | |||
|
večer jsm to musela vypnout kvůli bouřce a do ted to nešlo-než jsem zjistila,že to bylo shozený z jističů,to bych se načekala,ještě že to umím nahodit-já myslela,že to vypnul soused,jsme na ně napojený jsem zase od večera hodně spadla ![]() |
||||
| Evis | přeji | Datum vložení: 03.08.2012 08:37 hod. | |||
|
dobré ráno . U nás prší![]() |
||||