Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
holky vvZaložila: hankca
tak co holky může být?
|
| marta | Krásný den | Datum vložení: 28.09.2009 09:45 hod. | |||
|
přeji všem![]() |
||||
| Nikijas | Dobré ránko | Datum vložení: 28.09.2009 07:49 hod. | |||
|
Jdu vypít čajík a mažu za zvířatama.Jsem pozvaná v poledne na uzenou kýtu,ale nevím jestli půjdu. | ||||
| hankca | dobré ráno | Datum vložení: 28.09.2009 07:48 hod. | |||
|
wendy ještě to musí alespoň týden vydržet než zaděláme střechu pak ať si prší do vánoc![]() no a jak si dneska užijete volné pondělí? já pojedu zese pracovat takže beze změn |
||||
| hankca | nazdárek | Datum vložení: 27.09.2009 21:48 hod. | |||
|
koukám že tu nikdo není. spíte? | ||||
| valaska | nazdárek holky....... | Datum vložení: 27.09.2009 20:19 hod. | |||
|
tak jsem tu, Martinko vím kdo jsi jsi šikulka to vím a dívám se na Donutila super moc se mně líbí a škvarky mám moc ráda |
||||
| savlickova | já | Datum vložení: 27.09.2009 20:01 hod. | |||
|
také![]() |
||||
| Nikijas | 00 | Datum vložení: 27.09.2009 19:55 hod. | |||
|
Jdu hledět na Donutila.![]() |
||||
| marta | Marti, | Datum vložení: 27.09.2009 19:24 hod. | |||
|
nemáš zač, moc se mi líbí tvá ikonka![]() Tak vám přeji děvčata pěkný večer, jdu se koukat na telku. ![]() |
||||
| Nikijas | Marti 2 | Datum vložení: 27.09.2009 19:13 hod. | |||
|
Díky ![]() |
||||
| marta | Marti, | Datum vložení: 27.09.2009 19:07 hod. | |||
|
máš tam pěknou ikonku![]() |
||||