Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
holky vvZaložila: hankca
tak co holky může být?
|
| janninam | Marti | Datum vložení: 28.09.2009 11:19 hod. | |||
|
Nakonec jsme nikam nejeli. Kuba začal, že ho bolí prst, tak jsme zůstali doma. ![]() |
||||
| savlickova | Nikijas | Datum vložení: 28.09.2009 11:13 hod. | |||
|
já také vařím,bílé klobásy a syn chce je obalit,teda už je mám obalené už se i v troubě pečou a brambory na kaši se vaří![]() |
||||
| savlickova | Nikijas | Datum vložení: 28.09.2009 11:11 hod. | |||
|
ahojky,nezapomneš na mě zítra![]() |
||||
| Nikijas | No jo | Datum vložení: 28.09.2009 11:11 hod. | |||
|
Tady dnes nikdo nevaří,jen JÁ.Peču husu s českým zelím.![]() |
||||
| Nikijas | Nate | Datum vložení: 28.09.2009 11:10 hod. | |||
|
Já jsem si dala pečený čaj.![]() |
||||
| Nikijas | Jani | Datum vložení: 28.09.2009 11:10 hod. | |||
|
Tak jak bylo na hřišti?Napiš,jestli si to našla. | ||||
| valaska | přeji krásný den | Datum vložení: 28.09.2009 10:30 hod. | |||
|
ahoj holky, taky nevařím mám ze včerejška sekanou v bláně s bramborem a jen přivařím brambory ![]() |
||||
| janninam | Datum vložení: 28.09.2009 10:12 hod. | ||||
|
Dobré pondělní dopoledne přeji. Jdu jen nahlídnout a zase makat. Vařit naštěstí nemusím máme ze včerejška kuřecí polívku s játrovými knedlíčky a španělský ptáčky s rýží. | ||||
| Natural | Nikijas | Datum vložení: 28.09.2009 10:07 hod. | |||
|
Čau já si dnes dal také čaj zelený s broskví![]() |
||||
| savlickova | všem hezký den | Datum vložení: 28.09.2009 09:49 hod. | |||
|
já vám přeju![]() |
||||