Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
holky vvZaložila: hankca
tak co holky může být?
|
| Draconic | ČAU | Datum vložení: 29.09.2009 12:31 hod. | |||
|
já jsem také nachcípanej![]() ![]() |
||||
| hačovka | Ahoj | Datum vložení: 29.09.2009 12:30 hod. | |||
|
taky se mě chyt ňákej bacil , frkám a kýchám |
||||
| janninam | Datum vložení: 29.09.2009 07:54 hod. | ||||
|
Všem přeji krásné dobré ráno. Dnes vás jen pozdravím a zase musím jít. Přesedla jsem k jinýmu PC na jinou práci. Možná sem tam odběhnu a nakouknu. Evi - taky ti gratuluju k nabídce. Jsi šikovná holka to je jasný ![]() |
||||
| marta | Děvčata dočkáte | Datum vložení: 29.09.2009 06:03 hod. | |||
|
se deště koncem týdne![]() |
||||
| lahanzala | * | Datum vložení: 29.09.2009 05:59 hod. | |||
|
weendy, asi budeme muset začít čarovat, jinak to nevidím. | ||||
| marta | Pěkné úterní ráno | Datum vložení: 29.09.2009 05:32 hod. | |||
|
přeji všem![]() |
||||
| valaska | enda | Datum vložení: 28.09.2009 20:55 hod. | |||
|
ahá, tak to máš takový předstupeň ke kariéře no proč ne, určitě si myslím | ||||
| valaska | nazdárek holky....... | Datum vložení: 28.09.2009 17:20 hod. | |||
|
tak jsem tu zase řezali jsme dřevo a už máme po a už i ze sprchy jsem vylezla a je mně jak znovu narozená enda - blahopřeju ti k tomu focení, tak to je super džob přeju ti to ![]() |
||||
| marta | Ahojky | Datum vložení: 28.09.2009 15:33 hod. | |||
|
děvčata![]() |
||||
| Nikijas | Jani | Datum vložení: 28.09.2009 13:54 hod. | |||
|
Tak to jo.Já mám navařeno a suším jablka.Zapla jsem si žehličku a jdu žehlit. | ||||