Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| ejmik | cola | Datum vložení: 30.11.2010 11:41 hod. | |||
|
11.37-čepice červená | ||||
| somara | janan1 | Datum vložení: 30.11.2010 11:34 hod. | |||
|
děkujiii![]() |
||||
| mirabel | tic tac | Datum vložení: 30.11.2010 11:33 hod. | |||
|
mám 100 bodů...nemáte někdo zájem? Sbírám bonavitu,walmark,emco |
||||
| amigo | Milka | Datum vložení: 30.11.2010 11:09 hod. | |||
|
Dobré dopolende, plecháček z Milky k nám také ještě nedorazil. ![]() Pokud by se ještě někdo chtěl zaregistrovat na akční ceny, napište mi e-mail, pošlu vám pozvánku . |
||||
| Impressa | jitka46 | Datum vložení: 30.11.2010 11:02 hod. | |||
|
Plecháčky nám přišly už dávno, už to bude možná i měsíc a mám je schované pro dcery k Vánocům. | ||||
| janaa1 | somara | Datum vložení: 30.11.2010 10:58 hod. | |||
|
hlásnuto | ||||
| Verča27 | Datum vložení: 30.11.2010 10:58 hod. | ||||
|
Ručně dělané palčáky se dají sehnat i na www.fler.cz třeba tady : http://www.fler.cz/zbozi/panske-palcaky-911876 |
||||
| jitka46 | Bueno a Milka | Datum vložení: 30.11.2010 10:55 hod. | |||
|
už vám některé přišlo Bueno anebo plecháček? k nám pořád nic.... | ||||
| blesksoft | * | Datum vložení: 30.11.2010 10:51 hod. | |||
|
V KIKu jsem viděla stojan s rukavicema a čepicema a myslím, že tam byly palčáky, ale nevím jestli byly pánský nebo dámský | ||||
| annahb | Nenulda | Datum vložení: 30.11.2010 10:38 hod. | |||
|
koukala a mají jen ty dětské, kojenecké | ||||