Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| oko | tynka | Datum vložení: 30.11.2010 16:57 hod. | |||
|
Rimmel štěstí Ti neroste,zůstává pořád stejný,aspoň u mě teda.Pokud se přihlásím ráno a mám rimmel štěstí např.98 tak ho mám i večer. | ||||
| tynka | --- | Datum vložení: 30.11.2010 16:55 hod. | |||
|
Ahojte, chci se zeptat, jak je to s tím Rimmel štěstím? Právě jsem se dočetla, že čím víc jsme na jejich stránkách, tak by mělo narůstat. Nějak jsem si toho nevšimla, že by rostlo. To roste ze dne na den nebo hodinu od hodiny? | ||||
| maruskanov | Krásný skoro večer všem CHŽ, | Datum vložení: 30.11.2010 16:49 hod. | |||
|
dostala jsem se na počítat až teď,tak jdu přečíst,co jste od včera napsali. Doufám,že to stihnu,protože za půl hoďky mi přijede ze solné jeskyně manžel s Maru a bude po počítači. | ||||
| kebule7 | Ahoj všem, | Datum vložení: 30.11.2010 16:47 hod. | |||
|
tak jsem přišla z práce a jdu si přečíst, co nového. Jinak jsem našla super recepty, je tam toho spousta, co jde použít jako vánoční dárky, marmelády, likéry, zeleninové směsy,.... Kdyby jste měla některá zájem, tady je odkaz http://www.labuznik.com/profil/spiser/?show=recipes |
||||
| pidvi | nanina | Datum vložení: 30.11.2010 16:35 hod. | |||
|
tak to ti gratuluji, taky mám ráda nečekané balíčky a výhry | ||||
| nanina | Datum vložení: 30.11.2010 16:29 hod. | ||||
|
mne dnes dosiel imunactiv za napisanie skusenosti s tymto vyrobkom...ma poriadne potesili...inak plecháčiky mám doma asi týždeň | ||||
| marci55 | kofola | Datum vložení: 30.11.2010 16:27 hod. | |||
|
určitě doporučeně,já tak posílám všechno,ono to přece jen dost láká,když tam máš adresu,vánoční prasátko,jojo,sedita a pod. | ||||
| pidvi | , | Datum vložení: 30.11.2010 16:25 hod. | |||
|
kdybych taky kofolu sbírala a chtěla prasátko, tak bych ji taky poslal doporučeně. Hlavně po zkušenosti s milkou, kdy se mi jedna obálka ztratila. | ||||
| marcelinak | Datum vložení: 30.11.2010 16:25 hod. | ||||
|
určitě doporučeně,já jsem taky kofolu posílala doporučeně.![]() |
||||
| Verča27 | Já kofolu nesbírám | Datum vložení: 30.11.2010 16:19 hod. | |||
|
Ale na Tvém místě bych to poslala doporučeně, vždyť jde o dárek za tisíc Kč. | ||||