Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| Helenka79 | pro Oliik | Datum vložení: 16.01.2011 15:53 hod. | |||
|
Ahojky - nadoma chystá nové dárky, aspoň to psali v diskuzi, tak třeba bude znova trochu jiné. | ||||
| lidusak | přeji | Datum vložení: 16.01.2011 15:21 hod. | |||
|
krásné nedělní odpoledne | ||||
| Oliik | výhry | Datum vložení: 16.01.2011 14:41 hod. | |||
|
ahoj děvčata, sbírala jsem si bodíky na tričko z nadoma a když mě chybělo 5 bodíků, zjistila jsem , že už není. No nemám já to smůlu?? Jiné výhry se mi taky vyhýbají. | ||||
| limi | agip | Datum vložení: 16.01.2011 13:40 hod. | |||
|
nabízím 48 známek agip | ||||
| adelam | cola | Datum vložení: 16.01.2011 13:36 hod. | |||
|
hodinu zevlim na cole a nic sem nevidela...![]() |
||||
| rozpustna | milka | Datum vložení: 16.01.2011 13:11 hod. | |||
|
tak vy už všichni určitě máte hrnek za obaly.... já nic...jsem jim napsala, že mi nic nedorazilo a oni, že ještě neposlali, až prý pošlou, budu vědět, kdy poslali...no, ve středu už tam bylo: odesláno 20.1....tak jsem z toho jelen, to už vědí, že to 20. poslali?![]() |
||||
| maruskanov | Sudoku | Datum vložení: 16.01.2011 13:08 hod. | |||
|
Taky bych chtěla poděkovat za Sudoku, mě sice docela baví,nesmí být moc těžké ,ale dnes se mi nějak nechtělo přemýšlet,tak se přiznám,že jsem ho obšlehla. Kéž bych něco vyhrála. Už jsem žádnou výhru nedostala,ani nepamatuju a mám docela absťák...![]() |
||||
| brontik | tvackova1 | Datum vložení: 16.01.2011 11:50 hod. | |||
|
sbíráním bodů za hodnocení fotek ty to neděláš nebo co?![]() ![]() |
||||
| martikam | Zvonko | Datum vložení: 16.01.2011 11:33 hod. | |||
|
dííííky za sudoku , teoreticky vím jak na to, ale prakticky mě to nebaví![]() |
||||
| rencha | on line průzkumy trhu | Datum vložení: 16.01.2011 11:02 hod. | |||
|
Kdo má zájem o registraci na on line průzkumy trhu, napiště mi do soukromky Váš e-mail. Přijde Vám e-mail s odkazem, kde se zaregistrujete. Už za registraci dostanete body/peníze. Stránky s průzkumem jsou v češtině. Není to casi, prosebe, gfk ani onlinepanel. Hezkou neděli |
||||