Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| brontik | Grei | Datum vložení: 17.01.2011 18:17 hod. | |||
|
tak nějak![]() ![]() ![]() |
||||
| Grei | brontik | Datum vložení: 17.01.2011 17:58 hod. | |||
|
Díky, to vím.A nějak jinak? Ještě vyplňuju ankety, ale je jich tam pomálu ![]() |
||||
| brontik | Grei | Datum vložení: 17.01.2011 17:39 hod. | |||
|
každodenním přihlášením ti to připíše bod | ||||
| Grei | na doma | Datum vložení: 17.01.2011 16:14 hod. | |||
|
Holky, jak sbíráte body v nadoma? Díky | ||||
| bobulinka | prosba o hlásek | Datum vložení: 17.01.2011 15:59 hod. | |||
|
1)poprosím o hlásek http:/ /www.bety.cz/galerie/154/Fotosoutez-Moje-Vanoce/fotky/3778?p=1 JDE TO KAŽDOU PŮLHODINU |
||||
| Dadu | Kofola | Datum vložení: 17.01.2011 15:19 hod. | |||
|
Shání ještě někdo? Zanta-ty už jsem četla že jsi sehnala kdyby jsi ale něco ještě potřebovala písni.Dlužím Ti to. Mám i Colu |
||||
| maruskanov | Mirkasirka | Datum vložení: 17.01.2011 15:15 hod. | |||
|
Tak to jsme na tom stejně,ale psala jsem recenzi poprvé,minule jsem se nezúčastnila,tak nevím,jestli se jim to bude líbit. Kdyby se ti náhodou ozvali,dej prosím vědět.Abych měla představu,kdy mám asi čekat odpověď. Díky. | ||||
| Mirkasirka | maruskanov | Datum vložení: 17.01.2011 14:59 hod. | |||
|
Já poslala recenzi v sobotu a ještě nikdo neodpověděl... ![]() |
||||
| Zanta | sedita | Datum vložení: 17.01.2011 13:50 hod. | |||
|
ještě mi nic nedošlo! čekám . osušku, hrneček, baterku. Píší, že budou zasílet během ledna a února |
||||
| maruskanov | Recenze | Datum vložení: 17.01.2011 13:21 hod. | |||
|
Holky psaly jste už v tom dalším kole recenzi na knižním webu,a jestli jo, za jak dlouho Vám přišla nějaká zpráva,jestli je recenze přijatá nebo ne. Přišel mail,že budou v tomhle týdnu zase body na facebooku. |
||||