Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| novoška | annahb | Datum vložení: 27.04.2010 10:29 hod. | |||
|
nelíbí se nepíše nelíbý a těch hrubek tu sekáš strašně moc. Podle toho si tě i pamatuju chi chi | ||||
| novoška | . | Datum vložení: 27.04.2010 10:28 hod. | |||
|
Myslím to vážně. Je to můj názor a tak to na mě působí. Já nejsem ta hamižná, která musí mít všechno 100x i když se mi to nehodí víš annahb...... | ||||
| Cernousek | annahb, | Datum vložení: 27.04.2010 10:26 hod. | |||
|
velký souhlas, taky soutěžím všude, vždycky se výhra někomu hodí, když ne mě tak někomu z rodiny. Novoška tak to nečti. ![]() |
||||
| annahb | novoška | Datum vložení: 27.04.2010 10:23 hod. | |||
|
To snad nemyslíš vážně???Já teda skouším štěstí všude i když se mě výhra nelíbý nebo podmínky vždycky tu výhru můžu někomu předat a pak Lucka1004 si snad nestěžovala | ||||
| Lucka1004 | novoška | Datum vložení: 27.04.2010 10:23 hod. | |||
|
Ale když je uvedeno že vstupenky budou posílány mejlem, a pak ti napíší že ti je pošlou poštou. Tak je to divné, ne? Už mi odepsali, a za odpověď jsem ráda. A hlavně jsou tam psané dva dny, tak jsem nevěděla který den to platí. | ||||
| Zanta | Nabízim | Datum vložení: 27.04.2010 10:22 hod. | |||
|
2 kody kubíka 36 KW walmark 16 bodů harmony 5x Lipánek Dm slevenky vše pouze za JOJO pište do soukromky ![]() |
||||
| novoška | katka radek | Datum vložení: 27.04.2010 10:21 hod. | |||
|
gratuluji, na kolik meilů jsi včera hrála??? ![]() |
||||
| lidusak | nůž z nadoma | Datum vložení: 27.04.2010 10:20 hod. | |||
|
DO POLOVINY KVĚTNA BYSTE MĚLI MÍT NOŽÍKY VŠICHNI DOMA. JIŽ SE ZAČÍNÁ S ROZESÍLÁNÍM. | ||||
| novoška | barochov soutěž | Datum vložení: 27.04.2010 10:18 hod. | |||
|
já nechápu, proč se zase někdo rozčiluje. K soutěžím je vše vždy podrobně napsáno a když se mi ta soutěž nebo její podmínky nelíbí, tak prostě nesoutěžím. Hrůza to tu číst... | ||||
| katkaradek | lego | Datum vložení: 27.04.2010 10:18 hod. | |||
|
prave mi prisel email ze jsem vyhrala lego HURA....![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||