Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
VZOREČKY ZDARMAZaložila: almin
Diskuze NEJEN o vzorečcích, které lze získat zdarma :-)
|
| damami | holky | Datum vložení: 27.04.2010 10:40 hod. | |||
|
přišla už někomu kaše a nálepka ze Sunaru? | ||||
| Verča27 | novoska | Datum vložení: 27.04.2010 10:39 hod. | |||
|
No nic moc ( asi 180) a navíc myslím, že do toho posledního redemption pustili jen ty co nasbírali v březnu 200 bodů, což mi nehrozí. ![]() P.S. Všimla sis, že PTZ se dostávají i za přehraná videa? |
||||
| Lucka1004 | ..... | Datum vložení: 27.04.2010 10:38 hod. | |||
|
To je poprvý kdy jsem zkusila tady štěstí u všech soutěží, jindy taky vybírám. No raději už se soutěží nezúčastním. Nebo spíše o výhrách nebudu psáti. Mě třeba štve že lidi na nějaké soutěži vyhrají několikrát-třeba na heře. A ještě se tím chlubí. Že jim to třeba není blbý. A přiznávám, že jsem blbka, která už tak moc nechápe, takže to pro mě bylo napsané nesrozumitelně. No po 4letech doma na RD, se ani není čemu divit.... ![]() |
||||
| notburga | CS klik | Datum vložení: 27.04.2010 10:38 hod. | |||
|
kdo tam ještě není, dávám odkaz na novou českou klikačku ![]() http://www.csklik.cz?refer=893 Co dvy dny přijde placený mail, plus na stránkách jsou platby za kliknutí a další registrace. na to, že se to rozjíždí, tak celkem dobrý ![]() Kdo by si nevěděl s něčím rady, napište, poradím ![]() |
||||
| novoška | verča | Datum vložení: 27.04.2010 10:37 hod. | |||
|
lockerz mám 600bodů jen se neumím přinutit vstávat o půlnoci v den, kdy dárky jsou volné. Tak zatím sbírám a sbírám. A ty jsi na tom jak? | ||||
| novoška | . | Datum vložení: 27.04.2010 10:35 hod. | |||
|
annahb , když píšeš, že si lucka1004 nepoztěžovala, tak si přečti její zprávu v 10:10 a může poopravit svůj názor. Je to moc narychlo... Kdo to dal na čtvrtek...... atd atd | ||||
| Verča27 | Datum vložení: 27.04.2010 10:35 hod. | ||||
|
No jo, novoško, napsané to tam bylo jasně, ale poplést to člověka mohlo. P.S. Já jsem taky nesoutěžila a jak Ti to jde na Lockerz? |
||||
| annahb | novoška | Datum vložení: 27.04.2010 10:33 hod. | |||
|
nevím a poslední se směje vždycky nejlíp | ||||
| novoška | verča | Datum vložení: 27.04.2010 10:32 hod. | |||
|
mě to srozumitelné přišlo , jen jsem si ty podmínky přečetla. to je celé... | ||||
| Verča27 | Datum vložení: 27.04.2010 10:30 hod. | ||||
|
Já všude nesoutěžím, když bych to nevyužila já ani nikdo z okolí, tak by mě docela naštvalo, kdybych vyhrála. A ty podmínky soutěže byly sice napsány trochu nesrozumitelně, protože to otvírají 29., ale párty je až 30. Nicméně cena je to pěkná. 1 vstupenka je v hodnotě 1000 Kč a obsahuje: jízdu na koni, lanové centrum, infra game válku ![]() |
||||