Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| vitamíny | Datum vložení: 06.01.2011 21:29 hod. | ||||
|
Milé ženy chytré, nakupte si honem rychle, datle, fíky mandarinky, pomerančeče, citróny, veliké jak limóny, k tomu taky nektarinky, přihoďte kilo banánů a doneste si to všechno honem domů. Pak se bystře vraťte s košíčkem, naplňte ho zeleninkou, vložte si tam brokolici, salátek, nebo mrkvičku a petržel, maso to kupte jen na svátek, takovou dietku by snad každý vydržel. Zdraví sobě tak zajistíte, linii si pojistíte. Snažte se jíst vitamínky vesele, seskočte rychle z postele. |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 06.01.2011 19:07 hod. | ||||
|
Pomeranče nemám žádné s vitamíny je to snadné dám si kilo mandarinek a pak velký odpočinek. |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 06.01.2011 18:50 hod. | |||
|
Jahody jistě nemají teď lahodnou chuť, proto se musíš s pomeranči spokojit, zkrátka skromná buď ![]() |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 06.01.2011 18:48 hod. | ||||
|
Prvosenka poradila do lesa se vypravila asi za čas kratičký našla ony měsíčky co tam sedí kolem vatry koukají se směrem Tatry donesla mi košík jahod teď je baštím, jak o závod |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 06.01.2011 18:42 hod. | |||
|
S bacilama zápolíte, že je to nedostatkem vitamínů, to dávno obě víte ![]() Proto dopřejte si vitamínové hody, ať už v podobě pomerančů, mandarinek či vyzrálé jahody, ať v boji s bacilem zvítězíte a do postele nám churavět nezmizíte ![]() |
||||
| iris | Verča27 | Datum vložení: 06.01.2011 13:50 hod. | |||
|
my dopadly stejně![]() snad bacily na prdel dostanou ![]() a rychle od nás odvanou ![]() zkrotí je vitamín C a rychle je z nás vyžene ![]() |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 06.01.2011 13:26 hod. | |||
|
Vitamin znám z rýmování je to múzou líblá slečna či paní chybí mi tu i jiné tváře dnes budu psát verše do skicáře doufám, že ho, jak se znám, neztratím a napíšu sem ráno třeba nový rým Verče přeju uzdravení a všem posílám tohle psaní nesuďte mě příliš přísně vím, že verš není napsán precizně ![]() ![]() |
||||
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 06.01.2011 13:09 hod. | |||
|
něco na mně vlezlo tak si přeji aby to zase rychle slezlo já vitamínama se cpu snad brzy rýmu i kašel zaženu je to otravné snad brzy to už přestane |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 06.01.2011 12:56 hod. | ||||
|
Vitamin je jedna dáma co tu byla kdysi s náma. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 06.01.2011 12:48 hod. | ||||
|
To jsem ráda velice, že internetová zdravice, nepřenáší také bacily, co by mně skolili. ![]() S kupováním vitamínů, na obranu proti bacilům, tak s tím jsem já na "štíru", piju radši čajíčky své bylinné, mám na ně recepty rodinné. |
||||