Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| zdravím | Datum vložení: 08.01.2011 09:36 hod. | ||||
|
Zdravím všechny chytré ženy, které rýmy psát chtějí. Zdravím i ty, které múza nepolíbila, snad že by se jí některá nelíbila? Nebo spíš proto, aby si ta která trochu odpočinula. Možná že dnes když se venku vyčasilo, pár rýmů vás navštívilo. Přeji krásný den všem. |
||||
| jessynka | Viwian | Datum vložení: 07.01.2011 23:57 hod. | |||
|
dobrou noc sladké sny a zítra tě čekám tady ![]() |
||||
| všem | Datum vložení: 07.01.2011 23:55 hod. | ||||
|
Za chvilku, si nachystám svoji postýlku, věřím, že vy všechny, páni, dámy i slečny, jste do peřin zachumláni/ny. Přeji dobrou noc. ![]() |
||||
| všem | Datum vložení: 07.01.2011 19:20 hod. | ||||
|
Jejda, co vás tu je, to hned mé srdce zahřeje. Je to milé, že už tu nejsem sama, snad o víkendu tu bude zase, jen samá legrace. Blahopřeji vám všem, že baví vás práce celý den, a jen večer hupnete do postele, a věřím, že to je vesele. ![]() ![]() ![]() |
||||
| jessynka | ahojky | Datum vložení: 07.01.2011 12:47 hod. | |||
|
já také nespala o pěti jsem již vstávala cesta do Brna mě čekala ale byla to návštěva nemilá k doktorovi já jela moc mě tedy nepotěšil spíš mě pěkně vystrašil Také jsem si tam nakoupila i mikinu si vybrala ve předu i na zádech tygra má bude ze mě tygřice veselá a ani na manžela jsem nezapoměla čtvery boxerky jsem mu vybrala tak večer se mě v nich předvede abych já viděla zda jsem dobře vybrala ![]() |
||||
| Myklyk | . | Datum vložení: 07.01.2011 12:11 hod. | |||
|
Ani já v posteli nebyla práci jsem si sháněla a úspěch jsem měla, tak už se přestanu doma nudit a do práce začnu chodit ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 07.01.2011 11:44 hod. | |||
|
Lido, já myslím, že Viwian radost bude mít, však ještě uvidíme, co o víkendu bude se tu dít ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 07.01.2011 11:40 hod. | |||
|
Ani já v posteli neležím za chvíli do práce poběžím včera v noci pěkná ledovka byla, jsem moc ráda, že jsem sebou někde po cestě domů nepraštila... ![]() Vitamínky snažím se baštit přiměřeně, k tomu i actimelík přidávám každodenně a tak jen doufám a přeji si, ať bacílky minou mě a jinam letí si... ![]() Snad zítra či v neděli času budu mít více na rýmy a sesmolit podaří se mi nějaký ať Viwian naší potěší. ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 07.01.2011 11:16 hod. | |||
|
V posteli už dávno nelením, to že pak toho více stihnu, už delší dobu vím ![]() Teď "do nosu" si dávám a všem z domova mávám |
||||
| všem | Datum vložení: 07.01.2011 10:47 hod. | ||||
|
Zdravím, pěkný pozdrav posílám já všem, snad neležíte všichni v posteli, jako by se po vás slehla zem. Já vím, už jste mi to psaly, že rýmy vám múzy vzaly. Tak nechte rýmy - rýmama, a jen větičku napište - slovama. Ať tak aspoň každý ví, kdo tu není, že je v posteli. Přeji krásný den! ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||