Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| kacice | ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 02.04.2011 06:58 hod. | |||
|
Milá veverko - HanoZano, vítám tě zpátky byla tu pěkná soutěž pro chytré uživatele přišla jsi o Multíkovo dobrodružství - soutěž klikací to ti bylo napínavé - sbírali jsme poklady a plnili pokladnice piráti, princezny, cestovatelé i průzkumníci nás doprovázeli moc pěkné byly i odměny i ceny i já jsem bodíky do konta ulovila ačkoli dvacetčtyři hodin denně jsem tu nebývala Z novinek snad - vzpomínám a lámu si hlavu změna byla u diskuzí - teď hned víme, kdo je autorem aniž musíme se, jsme-li zvědaví - brouzdat archívem A když se ještě vrátím k té klikačce - soutěži mohla jsi zvolit, zda chceš hrát či nikoli k tomu sloužilo tlačítko Vypnout soutěž - což je nádhera i když pro mě to ke konci bylo dilema mně se soutěž velice líbila a ti krásní pajduláčci! Radost jsem měla vždy, když naplnila jsem pokladnici Za ty změny určitě patří redakci veliké poděkování zkrátka, snaží se adminky stále, abychom byli spokojeni ![]() |
||||
| evabel | pěkný den všem :-) | Datum vložení: 01.04.2011 15:55 hod. | |||
|
Krásný a slunečný víkend nás čeká prý teploty dosáhnou hodnot léta ![]() Květiny kvetou, pučí stromy i keře otevřu jaru všechna okna i dveře ![]() |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 01.04.2011 13:29 hod. | |||
|
Hlavičky tulipánů se ve větru kolébají a že trochy vláhy spadlo rádi uvítají Stejně jako zahradníci radují se velice z té parádní ranní sprchy všechny čemeřice. Stromy a keře své větve vystavují a kapky deště je pěkně zavlažují... |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 31.03.2011 13:22 hod. | |||
|
Krásné dny jsme nyní měli, teď však trochu vláhy bychom chtěli ![]() Na zahrádce se všichni činíme, bohatou úrodu už pomalu vidíme ,my dešťovou vodu chytáme, proto už na zahradě s konvicí v ruce občas běháme ![]() |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 31.03.2011 12:25 hod. | |||
|
Toužebně hledím k obloze ať sešle nějakou vláhu Nebo budu muset konev vzít Však bude to stát za námahu Rostlinky se mi odvděčí Porostou jen to pofrčí... |
||||
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 31.03.2011 12:04 hod. | |||
|
Dnes nám trochu káplo jen aby se do deště nedalo zalít zahrádku je ale potřeba pak s hadicí zalévat není třeba ![]() |
||||
| evabel | irisko | Datum vložení: 27.03.2011 10:29 hod. | |||
|
moc dobře děláš i když po tomhle moku zkřivenou tvář na chvilku máš ![]() |
||||
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 27.03.2011 10:22 hod. | |||
|
vitamínů nikdy dost není proto já si kupuji citronky celý ![]() ráno z nich šťávu vymačkám a ranní drin na ex si dám ![]() sice se mně trochu zkřiví obličej ![]() ale vitamínová bomba to je ![]() a mně je pak hej ![]() |
||||
| evabel | Verča | Datum vložení: 27.03.2011 08:18 hod. | |||
|
Do lékárny blízké zajdi vitamíny sobě najdi ![]() |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 27.03.2011 08:17 hod. | ||||
|
v soutězi jsem nevyhrála vitamíny, kde bych vzala! ![]() |
||||