Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| prvosenka | . | Datum vložení: 25.05.2011 11:59 hod. | |||
|
Viwian, sluníčko sice paprsky vystrčilo, ale kéž by k němu větší teplo bylo, u nás fouká vítr studený, zvykla jsem si na teplo, ale dnes mám nožky studený ![]() |
||||
| krásné rán o všem | Datum vložení: 25.05.2011 06:41 hod. | ||||
|
Přeji hezký den, dnes, stejně jako za týden. Snad potěším vás svým přáním, i když rým na to těžko sháním. Sluníčko již na střechy svítí, rozpaluje cesty, v poledne bude každý rád, že pije čistou vodu, že jeho pohled je jasný. ![]() ![]() ![]() |
||||
| evabel | Viwian | Datum vložení: 24.05.2011 15:31 hod. | |||
|
Nenapadne rým hlavu každý den a i na jiných diskuzích ráda jsem ![]() toto vlastně klasická diskuze není sem chodím, jen když má básnická múza nelení ![]() |
||||
| Ahoky | Datum vložení: 24.05.2011 15:17 hod. | ||||
|
![]() skoro člověka i mrzí, že nic nového nevidí na diskusi. ![]() |
||||
| Ahojky | Datum vložení: 24.05.2011 08:18 hod. | ||||
|
zdravím všechny a přeji sluníčkový den![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 23.05.2011 12:28 hod. | |||
|
Koukám, že vedou se tu velké boje, to bacily vyvolaly ty značné nepokoje! Tak s nima honem zatočte, do kupy se dejte a z postele rychle vyskočte ![]() |
||||
| iris | Holky | Datum vložení: 23.05.2011 08:23 hod. | |||
|
děkuji![]() už je mně líp běhavku se mně podařilo oddálit ![]() ![]() ![]() Kačí jsme na tom stejně kilečka už zase jsou tam kde byla prvně ![]() ![]() |
||||
| přeji krásný den | Datum vložení: 23.05.2011 07:09 hod. | ||||
|
Slunko svítí venku kvete kvítí, kdoby v tenhle čas spal? no přeci Pecivál. Proto tychle vykočte z postýlky, ať si nikdo nemyslí, že jste Pecivála maminky. |
||||
| dobrou noc | Datum vložení: 22.05.2011 22:54 hod. | ||||
|
Dobrou noc a hezké sny, aby vás všechny nemoci přešly. Zvlášť klid v noci na lůžku, přeji "kačici" a jejímu žaludku. Snad by pomohl i černý čajíček, a do něho rozpustit medíček. Kači..., Držím palečky ať ti proběhne klidná noc. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| kacice | Dobrou noc | Datum vložení: 22.05.2011 19:20 hod. | |||
|
Asi se divíte, že už přeju vám dobrou noc musím, neb volám spánkovou vílu a síly na pomoc, proti chorobě mé mi pomáhá, když do peřin ulehne hlava má bolavá irisce přeju také brzké uzdravení skoro nic jsem 2 dny nejedla a nezhubla jsem ani deko - vážení ![]() ![]() |
||||