Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | Povánoční | Datum vložení: 27.12.2022 18:22 hod. | |||
|
Už je zase po svátcích, nad nulou je, chybí sníh, pod stromečkem, kdo měl dárky boby, lyže nebo sáňky, malou radost má teď z nich. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 23.12.2022 11:21 hod. | |||
|
Aj ja vám krásne sviatky želám adminkám, chytrým mužom aj ženám užite si ich s tými ktorých máte radi či už je to rodina alebo kamaráti hlavne aby ste boli šťastní a veselí bez ohľadu na to čo vám Ježiško nadelí. |
||||
| Jinuška | Přání | Datum vložení: 22.12.2022 19:23 hod. | |||
|
Kamarádky moje milé, přeji krásné vánoc chvíle, v dalším roce, jak se praví, hodně štěstí, hlavně zdraví, jen ještě řeknu v krátké větě: ať zase žijem v krásném světě. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 21.12.2022 11:07 hod. | |||
|
Aj zdatný chlap sa zimy bojí na brehu jazera radšej stojí kým útla žienka v ľade pláva lebo verí že bude zdravá. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 20.12.2022 13:27 hod. | |||
|
Mám jednoho souseda, díru v ledu vyhledá, za pár minut je jak rak, ale je to "ka_Brňák". kabrňák - zdatný chlapík nebo také velký kapr ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 20.12.2022 10:30 hod. | |||
|
Ja sa každý večer v kúpeľni otužujem len vlažnou vodičkou sa vždy umyjem potom dva-trikrát horúcu a studenú sprchu vystriedam ale vliezť v zime do jazera či rieky, na to "gule" nemám. ![]() ![]() |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 18.12.2022 18:22 hod. | |||
|
Abych, Dado, zdravá byla, musím býti otužilá. Zkus to také, mýt se v ledu, potom dej v čaj lžičku medu. Velká vstoupí do Tě síla, uvidíš, jak budeš čilá. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 16.12.2022 16:59 hod. | |||
|
Včera pred obedom krásne snežilo bola som na prechádzke po doline dnes už zas prší a vonku je nemilo prechádzam sa len z izby do kuchyne. ![]() |
||||
| peckar | * | Datum vložení: 14.12.2022 21:23 hod. | |||
|
Zítra zas ze sněhu se vyhrabeme, než do města pojedeme. Musím pro léky si jet, a to cukroví rozvézt. |
||||
| peckar | 0 | Datum vložení: 14.12.2022 13:47 hod. | |||
|
Předvánoční nálada, taky mně už dostala. I když jsem se zařekla, stejně jsem 10 druhů upekla. Budu ale rozdávat, sama trochu ujídat. V pondělí nám snížek napadal, příroda v bílém hezky vypadá. Nám je teplo u kamen, jsme rádi, když nemusíme ven. Mráz štípe do tváří a ruce zebou, ani kočky se ven neženou. Slepičky musí být zavřené v kurníku, to aby nedostaly chřipku. My pokuty 100 000 se bojíme, proto nařízení plníme. Konečně mám čas na háček a jehlice, to mně baví velice. Panenky svoje oplétám, taky háčkované andělíčky dělám. Adventní čas je tedy pohodový, jen jestli mladí přijdou-kdo ví.. |
||||