Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | . | Datum vložení: 12.02.2012 15:48 hod. | |||
|
dobré odpoledne všem, po téměř neklikacím víkendu jsem spadla, ale neva počítala jsem s tím ![]() |
||||
| ABIGEL2222 | ... | Datum vložení: 12.02.2012 15:47 hod. | |||
|
Uživatelka: PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 4. místo ABIGEL2222 Celkem bodů: 44005 ![]() |
||||
| opickajura | Abi | Datum vložení: 12.02.2012 15:01 hod. | |||
|
ty bláho..to si odvaha,,já zase být chlap,asi nemusím vidět všechno..jako malé mi pořád máma říkala ty bebíčko,počkej až budeš rodit..a bylo,,a další řekne,přežiješ,,každá přežije ještě aby né![]() prohlásila jsem..račisi mimčo koupim a budu stát frontu 9 měsíců ale stojí to pak za ten pocit zrození |
||||
| indira | umístění | Datum vložení: 12.02.2012 14:55 hod. | |||
|
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 229. místo indira Celkem bodů: 10037 |
||||
| ABIGEL2222 | ahoj opi | Datum vložení: 12.02.2012 14:52 hod. | |||
|
Abi šla teď do porodnice 100% napíše detaily ![]() Já jen napíšu že bych nechtěl být ženou chlap si udělá dobře a žena trpí já soucítil z abi když rodila Házel jsem šavle do umyvadla a to jsem byl jen v čekárně ![]() ![]() |
||||
| indira | :) | Datum vložení: 12.02.2012 14:52 hod. | |||
|
Tak já rodila od pátku, kdy mě praskla voda a byla jsem na kapačkách do nedělního večera a stejně bych raději rodila znova než chodit k zubaři. Zubař je pro mě větší děs. |
||||
| opickajura | abigel | Datum vložení: 12.02.2012 14:48 hod. | |||
|
tak to si bude pamatovat,,já měla hnusnej zážitek,,ble,,druhej porod dobrý,ale první jatka,, | ||||
| ABIGEL2222 | opi | Datum vložení: 12.02.2012 14:44 hod. | |||
|
byl to první porod já měla taky první a rodila jsem chvilku ![]() |
||||
| opickajura | Abigel | Datum vložení: 12.02.2012 14:41 hod. | |||
|
chudák...ale má to za sebou,,to je první porod? že jí nepomohli?? |
||||
| ABIGEL2222 | Sestra | Datum vložení: 12.02.2012 14:07 hod. | |||
|
chudinka rodila 14 hodin já rodila jem 3,5hod. Prej už nikdy nejde rodit![]() ![]() |
||||