Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| ňamka | mibe1004 | Datum vložení: 12.02.2012 19:45 hod. | |||
|
mibe - co to tu plácáš...jak připisují... já jen vidím, že na jinou diskuzi asi nechodíš, tak ti píšu sem, prosím mohla bys mi taky dát líbíka na http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150455883658635&set=a.1015040931724863 5.359352.283240623634&type=1&theater posílala jsem ti hlasy asi 14 dní...mohla bys, prosím jednou oplatit? díky |
||||
| opickajura | mibe1004 | Datum vložení: 12.02.2012 19:43 hod. | |||
|
tady připisovat nejde,,pokud tě napadá jak,,dej návod![]() ![]() |
||||
| tatrman | mibe1004 | Datum vložení: 12.02.2012 19:41 hod. | |||
|
to je nějaký divný, nemyslíš? Spíš si někdo dělal legraci ... Teda pokud tuhle svojí myšlenku vůbec myslíš vážně ... |
||||
| ňamka | :-) | Datum vložení: 12.02.2012 19:37 hod. | |||
|
musela jsem se zasmát .........holky, tam mám překlep .... chtěla jsem aspoň 1 !!! modré srdce, jak se tam objevilo 14 - to fakt nevím.... a nasysleno mám tak akorát prd jsem na místě č.500 - haha, tak mám spíš obavy, že ještě spadnu , proto jsem tu žebrala aspoň o jedno ....to je smutný, co? ![]() |
||||
| Martina12 | ABIGEL2222 | Datum vložení: 12.02.2012 19:35 hod. | |||
|
ten kdo je první to sem dal , ale za deset minut to dal pryč | ||||
| tatrman | mibe1004 | Datum vložení: 12.02.2012 19:34 hod. | |||
|
??? to jsem nepochopila | ||||
| ABIGEL2222 | jj | Datum vložení: 12.02.2012 19:32 hod. | |||
|
už by se mohl někdo odtajnit ![]() |
||||
| tatrman | opi | Datum vložení: 12.02.2012 19:29 hod. | |||
|
já taky, telka by se šikla, ale nevím nevím .. u mého cca 150. místa by to asi neprošlo ![]() |
||||
| brontik | ... | Datum vložení: 12.02.2012 19:28 hod. | |||
|
dydy5 puntik Adna tatrman Kennie RENA122 MALÍČEK37 jajuba mibe1004 |
||||
| opickajura | tatrman | Datum vložení: 12.02.2012 19:20 hod. | |||
|
jasně,,,beru první flek![]() ![]() |
||||