Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| jess | u nás v | Datum vložení: 14.03.2012 18:44 hod. | |||
|
Bille 10 vajec za 59,90 ufff místo pečené buchty jsem koupila ke kávě v pekárně šátečky z tvarohem a ušetřený čas trávím u PC ![]() |
||||
| saruz | , | Datum vložení: 14.03.2012 18:41 hod. | |||
|
uvažuji,že si na zahradu pořídím slepice a budu mít domácí ![]() |
||||
| opickajura | tady | Datum vložení: 14.03.2012 18:38 hod. | |||
|
je vejce za 5kč..hnus..na nádivku dám teda jen 1 vejce místo 12 ti a barvit budu nějakej polystyrén![]() ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 14.03.2012 18:15 hod. | |||
|
ale koukam jen na prvni mista pořadny baliček ,pak už jen tak trošku ale stejne brala by těstoviny něž body,lagris vyborny všechno,a tě bramboroviny doopravdy chutnaji jako z brambor |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 14.03.2012 18:13 hod. | |||
|
jojo ,jataky k tomu vejce brala by ale těstoviny taky hodi ,nam vic něž nějaky elektrospotřebče![]() |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 14.03.2012 18:13 hod. | |||
|
no u nás i za 139,- ![]() |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 14.03.2012 18:13 hod. | |||
|
kamion vajec , to je moc, to bys je musela jít prodávat na trh![]() |
||||
| Evis | no | Datum vložení: 14.03.2012 18:11 hod. | |||
|
někde je cena vajec opravdu přemrštěná. Já jsem koupila u nás v Lidlu plato za 99,- . Před měsícem za 49,-![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 14.03.2012 18:10 hod. | |||
|
to néé,,to by nebyla klikačka na velikonoce o vejce první cena...kamion vajec![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 14.03.2012 18:06 hod. | |||
|
tak,tak,ještě by mohli jako prémii přihodit pár plat vajec ![]() |
||||