Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | opi, | Datum vložení: 14.03.2012 18:59 hod. | |||
|
ani nemluvím, i když jsem teď sama, tak spotřeba vajec mi nějak neklesla | ||||
| Evis | také | Datum vložení: 14.03.2012 18:58 hod. | |||
|
chceme se synem vyrazit do Reichu, mám to co by kamenem dohodil a jak čtu na netu, tak jsou tam hned za hranicemi mnohem nižší ceny | ||||
| jess | opickajura | Datum vložení: 14.03.2012 18:57 hod. | |||
|
včera říkali v televizi, že v německu 10 vajec 1, 19 euro | ||||
| opickajura | evis | Datum vložení: 14.03.2012 18:56 hod. | |||
|
to ještě mazanec,,tak 20 jich barvím, palačinky, nudle..knedl. já mám velkou spotřebu | ||||
| Anaa | myslím | Datum vložení: 14.03.2012 18:55 hod. | |||
|
barvit vejce bude málokdo to už výjde koupit čokoládová levnějc ![]() |
||||
| opickajura | to | Datum vložení: 14.03.2012 18:55 hod. | |||
|
by chtělo se jim na ty vejce vykašlat a ty pomažou dolů..jedu do němec zjistit ceny běžných potravin a velké nákupy tam,,máme to kousek | ||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 14.03.2012 18:53 hod. | |||
|
také přemýšlím jak bych udělala nádivku s malým počtem vajec. Taky mám recept kde se dává 10 vajec |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 14.03.2012 18:46 hod. | |||
|
tak ja už davno do pečeneho použivam minimum vajec a ted tak to už vubec bude všechno bezvaječne a na potřeni housek použivala ředenou majolku![]() |
||||
| jess | my | Datum vložení: 14.03.2012 18:46 hod. | |||
|
jedině slepičky na balkón, ale to by se asi nelíbilo sousedům![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 14.03.2012 18:45 hod. | |||
|
kdy by my měli zahradku tak ja by už tě slepici i pořidila,ale nemame kde chovat![]() |
||||