Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 03.05.2012 19:30 hod. | |||
|
tak to jsi pěkně promokla, j se naštěstí dostala domů, když se začínalo zatahovat. | ||||
| dagica | PRIŠLA | Datum vložení: 03.05.2012 19:26 hod. | |||
|
JSEM V PUL 12 Z PRACE A ZA DOPOLEDNE SPADLA O 12 MIST A TED CELE ODPOLEDNE DRU, ABYCH SE VRATILA ZPET, TAK TO ASI MAME NATLAČENO OD 100 DO 150![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 03.05.2012 19:23 hod. | |||
|
U nás je hodně velký problémy se školkama. Starší kluk třeba chodí do školky, která má kapacitu 310 dětí. Leto brali 90 dětí, ale hlásilo se jich přes 400. Dádovi budou 3 roky za 10 dnů, ale třeba červencovou holčičku už nevzali. | ||||
| alis1 | Milane | Datum vložení: 03.05.2012 19:17 hod. | |||
|
jak to děláš já kliknu aspoň 2 -3x za hod. a pořád padám![]() ![]() |
||||
| mta178 | dagica | Datum vložení: 03.05.2012 19:14 hod. | |||
|
Právě naopak, musí tady být velké rozestupy, od desíti do tří jsem neklikal vůbec a nehnul jsem se z fleku.![]() |
||||
| dagica | MTA178 | Datum vložení: 03.05.2012 19:09 hod. | |||
|
ASI JSTE TAM NA TECH MISTECH NACPANI, JA SE ZASE NADOSTANU POD 100, STALE CESTUJI OD 120 DO 130 | ||||
| mta178 | tatrman | Datum vložení: 03.05.2012 19:05 hod. | |||
|
Od půlnoci jsem přišpendlenej na 59. místě, po devatenácti hodinách dřiny jsem se posunul o jedno místo nahoru. Ohromnej úspěch...![]() |
||||
| dagica | TED | Datum vložení: 03.05.2012 19:03 hod. | |||
|
SE MI LIBILA OTAZKA - MISTO PROPICHOVANI MASA JE LEPE POUŽIT = SVERAK![]() |
||||
| dagica | TATRMAN | Datum vložení: 03.05.2012 19:00 hod. | |||
|
GRATULUJI![]() PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 122. místodagica Celkem bodů: 8445 DNES JE TO DRINA, ZA CELE ODPOLEDNE JSEM SI VYKLIKALA 443 BODU, CHODILO MI JEN MASO A ŽOLIKY |
||||
| alis1 | Haló | Datum vložení: 03.05.2012 18:56 hod. | |||
|
držte mi všichni palce ,školka je velký problém mají 4 místa malý je podle věku na 3 m. ale přijde tlačenka a já budu hlídat denně další rok.Nemám kdy si dojít bez něj ani k doktoru do 12.5. se to rozhodne už čekáme 3 týdny![]() |
||||