Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | Děvčata | Datum vložení: 03.05.2012 20:15 hod. | |||
|
děkuji ,docela by se mi ulevilo je toho až dost i tak ,když to vyjde tak až do 2. listopadu to mu budou 3r.a ob týden celý víkend![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 03.05.2012 20:12 hod. | |||
|
tak jsem odpálila za třista ze 129. místa a uvidíme jak to dopadne ![]() |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 03.05.2012 20:10 hod. | |||
|
halo, halo já se hlásím ![]() a ke školce moc gratuluju |
||||
| Emanunel | dagica | Datum vložení: 03.05.2012 20:10 hod. | |||
|
na Alis také moc myslím. Asi vím jak se cítí. Mně doteď hlídala tchýně a chudák se také bála, že malého nevezmou a ted se jí ulevilo. |
||||
| dagica | EMANUNEL | Datum vložení: 03.05.2012 20:07 hod. | |||
|
OSLAV TO ZA NAS VŠECHNY, VŠAK TI TO PREJEME![]() A ALIS DRŽIME PESTIČKY, ABY TAKE DOSTALI MISTO ![]() |
||||
| Emanunel | tak | Datum vložení: 03.05.2012 20:03 hod. | |||
|
jsem so rozdělala bílé vínečko a slavím školku. Kdo si dám se mnou? | ||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 03.05.2012 19:51 hod. | |||
|
u nás bouřka nebyla,tady svítilo skoro celý den sluníčko-opět jsem skládala dříví,ted ještě zaleji zahrádku a honem k telce | ||||
| dagica | AZERET01 | Datum vložení: 03.05.2012 19:50 hod. | |||
|
VŠAK JA TAKE JEN BODY, ZAHRADKU NEMAM A SYN BUDE MIT ZDENY, BYLO BY NAM TO NA NIC |
||||
| Emanunel | vojtěšinka | Datum vložení: 03.05.2012 19:43 hod. | |||
|
z toho si nic nedělej, mi jak tu měli bouřku, tak se najednou z ničeho nic vypnul PC a bylo to. Byl jsem pěkně naštvaná, konečně jeden den co nemám nehty a neměla jsem Pc, pak jsem to asi tak za 30 minut zkusila nastartovat a najednou to šlo, tak doufám, že to byl jen tou bouřkou | ||||
| vojtěšinka | kuk | Datum vložení: 03.05.2012 19:37 hod. | |||
|
hlásím se,že už jsem zpět-spadl nám internet,ale aby mi spadlo koření-ani náhodou![]() potřebuji hlavně KOŘENÍ-alespon 2ks-prosím ![]() ![]() ![]() |
||||