Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 22:41 hod. | |||
|
to je hlavní a máš další úložný prostor.Já budu muset taky asi začít něco hledat![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:40 hod. | |||
|
vedle stěny,která tam byla,je to uklizený,,žádný výstavky a prach,,ten nemá kde být,jen letiště,skříňka a šlus.ta ložnice je veliká,,přes 6m dýlka na 3,5 | ||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:38 hod. | |||
|
my tam chodili sem tam jen na kukačku..a taky hodně světlou jsem koupila za dveře do ložnice,takovej vysokej komín.jakoby ze studentskýho pokoje.když otevřu dveře,vidět neni a padne tam. | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 22:33 hod. | |||
|
u nás v Přešticích byl taky ale krám zavřel tak nevím jestli to má ještě na skladě.Byli jsme si tam kdysi pro stůl. Ted už to moc nikde není ale dcera říkala,že snad je někde v Plzni a pak mladej,že je v KV![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:25 hod. | |||
|
to byla klika,,my ji neplánovali.byla tam stěna..manžel ji objevil,zamluvil,jak jsem ji viděla a tu cenu,.čaply jsme ji,Tady byl dobrej sekáč velikej.Daly se tam koupit pěkný věci jako nový,ale to, co nepotřebuješ..odstěhovali se do TP.tam jsem ještě nebyla,tahá to z Německa | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 22:21 hod. | |||
|
tak ta je fakt prďácká,to se vám povedlo![]() ![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:11 hod. | |||
|
až teď naběhla,,to trvalo | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 22:05 hod. | |||
|
já se podívám![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:00 hod. | |||
|
dám do alba tu naší skříň..koupili jsme ji asi za 7000..jinak stojí 42..je snad napoužitá,,jakoby nákup a nevešla se,,nebo něco.to byla klika | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 21:43 hod. | |||
|
no nezávidím ti![]() |
||||