Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | Dobré ráno, | Datum vložení: 06.05.2012 07:50 hod. | |||
|
vím,že tu už jste ![]() ![]() |
||||
| manon1957 | alis1 | Datum vložení: 06.05.2012 00:38 hod. | |||
|
dobrou noc | ||||
| alis1 | DOBROU NOC VŠEM | Datum vložení: 06.05.2012 00:35 hod. | |||
|
už na to nevidím![]() ![]() zase ráno![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 23:08 hod. | |||
|
tak takovej jsme měli my taky![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 23:06 hod. | |||
|
tím jsme si asi prošli většina.Obývák mám o balkon větší.mám 2:1 rozměrově jako malinkej 3:1.tady to patří mezi velké panelákové místnosti | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 23:01 hod. | |||
|
tak mi měli v bytovce takhle přepaženej obývák a děti celý pokoj![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 22:59 hod. | |||
|
mě by se tam hodila Replika,máme všude dveře a futra dřevěná 90 steré ale krásné![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:57 hod. | |||
|
ložnice neni potřeba veliká,,bývalo to přepažený,když byly děti..my jen letiště,,zbytej jejich | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 05.05.2012 22:49 hod. | |||
|
to mi máme ložnici pomalu poloviční ale stačí,stejně s tím nic nenadělám starej barák![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 05.05.2012 22:45 hod. | |||
|
najdeš..uvidíš..je doba, že lidi často mění design..je teď největší bum v módě bytů.likviduje se i nové věci,Dříve se kupoval nábytek na celý život,byl drahý.teď je nábytek levnej.ceny v podstatě zůstaly. | ||||