Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| martinnatr | alis1 | Datum vložení: 08.05.2012 10:14 hod. | |||
|
![]() ![]() To ti naprosto věřím, to dá zabrat. Já jsem sem na Multíka šla trochu s obavami, na jiných diskuzích mi říkali - jdi na Multíka, to budeš koukat, co tam maj špízů, no a říkali to takovým způsobem, jako by říkali - a vem si s sebou kyslík, skafandr, laserovou zbraň, a případně ještě česnek a dřevěnej kůl. Tam jsou možná UFO, nebo upíři. Tak jsem ráda, že tu jsou normální lidi a hlavně fajn lidi....![]() ![]() |
||||
| tatrman | martinnatr | Datum vložení: 08.05.2012 10:14 hod. | |||
|
vítej mezi lidma ![]() já mám špízů 28 , dneska ještě dva odpálím a tím končím |
||||
| saruz | . | Datum vložení: 08.05.2012 10:13 hod. | |||
|
67 x Špíz + asi na patnáct nasysleno ![]() |
||||
| alis1 | martinnatr | Datum vložení: 08.05.2012 10:06 hod. | |||
|
vítej já jich mám třeba 51 a to tu nemůžu sedět jsem hlídací babička 2r. vnuka na plný úvazek![]() |
||||
| martinnatr | HURÁ | Datum vložení: 08.05.2012 10:01 hod. | |||
|
TO MÁM RADOST A ŘEKNU TO VŠEM - JSOU TAM LIDI!!!!!!![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 08.05.2012 10:00 hod. | |||
|
přesně tak ![]() ![]() |
||||
| saruz | martinnatr | Datum vložení: 08.05.2012 09:52 hod. | |||
|
tady se omlouvat nemusíš,tady jsi mezi lidmi,co legraci rozumí a dělají si ji i sami ze sebe ![]() ![]() |
||||
| Bobina | martinnatr | Datum vložení: 08.05.2012 09:50 hod. | |||
|
Jistě tu někteří takový jsou. Co mají kolem 100 špízů. Ale já to nejsem. I když si myslím, že u téhle klikačky se tolik neponocuje tak, jak u těch dřívějších.![]() |
||||
| martinnatr | saruz | Datum vložení: 08.05.2012 09:44 hod. | |||
|
Můj velký obdiv a pokornou omluvu, ty zombíci nejsou myšlení ve zlém, já jsem si jenom myslela, že tu trávím klikáním dost času a mám ubohých 15 špízů, zvládnu to do 500. místa.![]() ![]() ![]() |
||||
| saruz | martinnatr | Datum vložení: 08.05.2012 09:37 hod. | |||
|
jo jo,já patřím k nim,ale tentokrát normálně spím,protože gril nechci a jsem na krásném 26. místě ![]() ![]() |
||||