Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | halooo | Datum vložení: 09.05.2012 19:29 hod. | |||
|
výsledky supeeer![]() |
||||
| tatrman | opi | Datum vložení: 09.05.2012 18:03 hod. | |||
|
já jsem z toho taky vyvalená, přečti si diskuzi pro redakci, tak se dozvíš víc. Na mě to dělá dojem, že jim vadí, že sem Táňa hodila odkaz na ty rychlobody na Facebooku. |
||||
| opickajura | tvackova | Datum vložení: 09.05.2012 17:31 hod. | |||
|
já nechápu, co se nesmí,,co se stalo? |
||||
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 09.05.2012 14:16 hod. | |||
|
tak už jsme se vrátili s maratonu po lékařích.Já skončila 61 a azeret 69 m. .Nářadí ať si nechají máme ho dost berem body![]() |
||||
| manon1957 | . | Datum vložení: 09.05.2012 13:34 hod. | |||
|
Ahojky všem tady.Tak konečmě trochu klid.Dnes jsem podepsala smouvu na práci,takže je to můj DEN!Byla jsem bez práce od 13.2 a už jsem to viděla bledě.Jinak v příští klikačce mít výhru určitě nebudu,neboť ten čas nebude.Nakonec jsem byla 11,takže grileček bude mít manžel k narozkam.Zdravím vás tady všechny a občas sem nakouknu a písneme si. | ||||
| lenzden | tvackova1 | Datum vložení: 09.05.2012 13:09 hod. | |||
|
děkuji za upozornění, body připsané děkuji | ||||
| tvackova1 | a mame po ptakach | Datum vložení: 09.05.2012 12:26 hod. | |||
|
Dobrý den, dnes jste zkopírovala link na soutěž, která se koná na Facebooku, čímž jste porušila pravidla soutěžení na Chytré ženě. Není dovoleno podvádět při soutěžích a soutěž na Facebooku je určena pouze pro uživatelky, které na Facebooku v danou chvíli jsou. Tím, že kopírujete link mimo Facebook, ztrácí tato soutěž zcela svůj význam. Pokud se bude situace v budoucnu opakovat a my zjistíme, že jste jakýmkoli způsobem předala link mimo Facebook, bude vám bez dalšího upozornění zrušena registrace. Děkuji za pochopení Chytrá Žena |
||||
| opickajura | ale | Datum vložení: 09.05.2012 10:18 hod. | |||
|
tentokrát, jsem na klikačku neměla ten klid,,tím,že jsem čekala na to malování, neměla jsem naklizeno, tak taková asi nervozita.jsem jak znovuzozená.nechápu, jak někdo může dělat cokoli mimo úklid, když neni naklizeno.Jak sleduju prostřno, tak mám chuť tam dát kontejner a šup se vším ven![]() |
||||
| saruz | ahojky, | Datum vložení: 09.05.2012 10:14 hod. | |||
|
jen nakukuji, za chvíli mažu do rachoty , já do půlnoci vydržela, nakonec jsem ještě spadla o jedno místo, takže 27. ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 09.05.2012 10:13 hod. | |||
|
opi - netuším kdy bude další kolo Evis - já taky nečekala a skončila na 36 kouskách, bodíky budou dobrý ![]() |
||||