Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | opi | Datum vložení: 09.05.2012 20:06 hod. | |||
|
ahoj.Dík za gratulaci, ale asi budu brát body, protože gril nepotřebuji.![]() |
||||
| opickajura | BADAČA | Datum vložení: 09.05.2012 20:04 hod. | |||
|
kuk,,gratulace![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 09.05.2012 20:03 hod. | |||
|
děkujiii,,kdepak,,máme![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 09.05.2012 19:59 hod. | |||
|
nechceš k tomu nářadí?![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 09.05.2012 19:50 hod. | |||
|
ty si pěkně makala,,máš to s chlupem...gratuluju![]() ![]() |
||||
| opickajura | tvackova | Datum vložení: 09.05.2012 19:49 hod. | |||
|
ale je fakt to, že body by měl mít ten,kdo chodí na chž..jsou lidi,že jsem jdou jen za výhrou a body.tak asi pak není návštěvnost stránek..takhle sem halda lidí vlítne pro body a čas tráví na jiných stránkách | ||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 09.05.2012 19:46 hod. | |||
|
tak já nejdřív,jak gril nepotřebuju a ejhle,,co máme je na elektriku..na uhlí má zeťák na chalupě,,tak tenhle jako cestovní do auta bude super,,malej se těší.Dneska jsem mu řekla,že máme vzduchovku, že ho naučíme střílet a ugrilujem maso,,tak to jsem neměla.Chtěl jet hned i bez grilu | ||||
| tatrman | . | Datum vložení: 09.05.2012 19:43 hod. | |||
|
všem letí gratulace za umístění ![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 09.05.2012 19:41 hod. | |||
|
ahoj!!!tak si dáš gril do obýváku? já si asi s Terkou otevřu obchod s nářadím mme dohromady asi petery a další dvoje vyhrály.Berem body za 58 špízů každá 29 000 b.![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 09.05.2012 19:33 hod. | |||
|
gratulka všem kdo vyhral v grilovačce![]() ![]() ![]() už tam je vysledky opi ted nesmime davat sem odkaz na rychli ,mužeš všechno přečist na diskuze pro admin,ta sprava upozornujuci byla ne jen mně ,dostali všechny kdo sem někam daval odkaz ,a odkazy mizeli |
||||