Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 25.07.2012 21:25 hod. | |||
|
já mám takovou prapodivnou pracovní dobu. Od pondělka do čtvrtka 6-16,00. Pátky volný. Ale třeba zrovna dneska jsem tam byla do 18,OO A ted o dovolených chodím i v pátek. prostě různě, jak je potřeba |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 25.07.2012 21:23 hod. | |||
|
krásné umístění, jsi šikulka. A do kolika děláš? To celý den trávíš buď v práci a nebo na cestách, že? Já dělám od 07,00 d 15,30 a doma jsem už v 15,45 hodin a do práce jezdím v 06,35, ale je pravda, že já to mám za humny. |
||||
| yutinkaca | teda | Datum vložení: 25.07.2012 21:22 hod. | |||
|
chvíli tu člověk není a hned sešup, ale já to doženu...jsem se dívala na vodáky ![]() |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 25.07.2012 21:18 hod. | |||
|
měla bych v práci být v 6,00 ale to stejně nejsem. Chodím chvíli po. Mám to z Masaryčky ještě přes celou Prahu Uživatelka: PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 150. místo tatrman Celkem bodů: 1407 |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 25.07.2012 21:17 hod. | |||
|
ty jo tak to jsi dobrá. To už bych odpoledne padala na ústa slušně řečeno. Od kolika děláš? | ||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 25.07.2012 21:16 hod. | |||
|
no však já také , jen chvilku ráno, pak až tak cca od 7 večer.Tak já už o jedno místo spadla už jsem 188 |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 25.07.2012 21:16 hod. | |||
|
v 5,30 jsem už na Masaryčce , jezdím vlakem ve 4,45 | ||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 25.07.2012 21:15 hod. | |||
|
klídek , přes den mě předhoníš natotata. Budu tady jen chvilku po ránu a pak až večer |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 25.07.2012 21:14 hod. | |||
|
ale zítra už mám pátek , protože v pátek už nejdu, super |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 25.07.2012 21:14 hod. | |||
|
v kolik musíš teď vztávat? Já vztávám 05,30 | ||||