Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 25.07.2012 23:01 hod. | |||
|
tak to klikani mě taky bavi ,jen ted škoda nemam moc času![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 25.07.2012 22:51 hod. | |||
|
TO POZNAM, BYLA JSEM DO PONDELI 8 DNI BEZ PC A ZNAČNE NERVEZ. MEZI TIM JSEM SI POMAHALA SE SYNOVYM IPADEM. A TEN MI REKL, ŽE JSEM JAKO ALKOHOLIK-ZASVOJENA A I KDYŽ NEMAM NA PRVNI MISTA , BAVI MNE TO A JEŠTE SI POPOVIDAM![]() |
||||
| saruz | dagica | Datum vložení: 25.07.2012 22:37 hod. | |||
|
to je jako droga, nejde přestat ![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 25.07.2012 22:34 hod. | |||
|
TAK TO FLAKANI TI JDE KRASNE OD RUKY NEBO VLASTNE OD RUKOU![]() ![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 25.07.2012 22:26 hod. | |||
|
ja ted i na fb omezila soutěženi ,jen radlik zalevam a chodim tam na kvizy pravidelne ,inak davam pauzu![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 25.07.2012 22:24 hod. | |||
|
ja by klikala ale v patek odjiždim na rehabku takže nema to cenu,k pc zmužu jen večerami a i to nevim jak letos tam bude ,tam na pavilon jeden počitač,tak ja radše i nezačinam aby pak nebylo sklamani | ||||
| Bobina | Táni | Datum vložení: 25.07.2012 22:23 hod. | |||
|
Ahoj. Myslím, že mnoho klikaček nemá čas. A já léto, které rychle uteče taky nechci strávit jen u počítače. |
||||
| saruz | dagica | Datum vložení: 25.07.2012 22:22 hod. | |||
|
zdravím moravačku v cizině,já to taky flákám na 6. místě ![]() |
||||
| tvackova1 | FB | Datum vložení: 25.07.2012 22:22 hod. | |||
|
holky prosim kdo ma fb moc prosim o hlasek ,chci dotahnut na batoh pro kluky,děkuji mocinky https://apps.facebook.com/fotosoutez-ozpacek/?fotografie=698 na fotce hned upozornuju že nejsem ja ,to na mně moc mladinka ![]() |
||||
| tvackova1 | nazdarek | Datum vložení: 25.07.2012 22:20 hod. | |||
|
klikačky tak jak to jde ,ja ted nezučastnim,nemam ani jednu party ,nemam čas klikat |
||||