Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | . | Datum vložení: 27.07.2012 06:30 hod. | |||
|
dobré ráno a krásný den všem ,dneska nejdu do práce, tak se budu snažit tady ![]() alespoň dopoledne než bude hezky a půjdu ven |
||||
| dagica | PREJI | Datum vložení: 27.07.2012 00:35 hod. | |||
|
VAM KLIDNOU ODPOČINKOVOU NOC A OPET RANO NA PLNO![]() |
||||
| vojtěšinka | dobrou noc | Datum vložení: 27.07.2012 00:19 hod. | |||
|
já taky půjdu spinkat-ráno pádím zase na borůvky | ||||
| alis1 | DOBROU NOC VŠEM | Datum vložení: 27.07.2012 00:14 hod. | |||
|
jdu do hajan abych na ty houby ráno viděla![]() ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 26.07.2012 23:54 hod. | |||
|
u nás na Šumavě-joo zítra řeknu dceři,at mi sem dá fotky/já se to ještě nenaučila/-to budete holky koukat-pod 60ks nejdu-dnes jich bylo 1xtolik a na víc plno modráků a poddubáků |
||||
| Bobina | vojtěšinko | Datum vložení: 26.07.2012 23:50 hod. | |||
|
Nechlub se u nás nerostou.![]() ![]() ![]() |
||||
| vojtěšinka | alis | Datum vložení: 26.07.2012 23:49 hod. | |||
|
tak at se vám podaří přinést plný košík a ještě trochu víc-já dnes přinesla košík a 2 tašky-převážně hříbky | ||||
| alis1 | vojtěšinko | Datum vložení: 26.07.2012 23:35 hod. | |||
|
mi půjdem s mrňousem tak to bude horší ale něco určitě přinesem![]() |
||||
| vojtěšinka | alis | Datum vložení: 26.07.2012 23:29 hod. | |||
|
jen jdi na houby-ted rostou všude-alespon u nás je jich habaděj-já tam jsem v lese každý den-chodím na houby a na borůvky | ||||
| alis1 | * | Datum vložení: 26.07.2012 23:18 hod. | |||
|
mi jdem ráno na houby tak snad něco přinesem,když jsem si koupila tu sušičku![]() |
||||