Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| alenab | Dalibor a Raduš | Datum vložení: 27.07.2012 11:33 hod. | |||
|
co se stalo - nestačím dočítat, jdu na to - to se vysvětlí, ne?![]() |
||||
| Dalibor | . | Datum vložení: 27.07.2012 09:07 hod. | |||
|
Loučím se s Vámi, byl jsem z klikačky vyloučen i s radkoulojkou, viz pro redakci. Přeju Vám hodně úswpěchů v klikání, pevné nervy a hlavně výdrž. |
||||
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 27.07.2012 08:44 hod. | |||
|
je nádherný den ,za chvíli jdem na ty houby tak tu budu taky až večer![]() |
||||
| Evis | ahoj všem, | Datum vložení: 27.07.2012 08:40 hod. | |||
|
vypadá to na krásný den, obloha je bez mráčků a tak to snad vydrží celý den. Jdu k vodě, tam je mi nejlépe . Hezky sbírejte, já tady budu až večer![]() |
||||
| Emanunel | Tatrman | Datum vložení: 27.07.2012 08:12 hod. | |||
|
my jezdili na polostrov Pelješac, to ještě niž | ||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 27.07.2012 08:11 hod. | |||
|
já vím, že je tam krásně, jedem už po několikátý a vždycky na jiný místo ... moc se mi tam líbí | ||||
| tatrman | dagica | Datum vložení: 27.07.2012 08:09 hod. | |||
|
pod Split - Omiš, Staniči | ||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 27.07.2012 07:59 hod. | |||
|
jj tam je krásné. Já tam jezdla hooodně moc od mala. Tátova druhá žena tam má něco jako cestovku. | ||||
| dagica | TATRMAN | Datum vložení: 27.07.2012 07:54 hod. | |||
|
A KDYŽ JIŽ VYZVIDAM , KONKRETNE, KAM? |
||||
| tatrman | dagica | Datum vložení: 27.07.2012 07:50 hod. | |||
|
no to doufám, že je tam hezky... na déšť nejsem zvědavá ![]() máme v plánu mraky výletů a poznávat krásy |
||||